de Nemačka 2022: Malik Harris - Rockstars

Nastup Nemačke snimljen na žiri probi drugog polufinala

 
Sreća pa je Švajcarska u finalu pa neće biti jedini sa nulom
 
Švica je vrv i u pf imala nulu na TVTu, vidim da na YT odnos lajkovi/ dislajkovi i gori od Ronelinog, kojoj zapravo mi Srbi veštački pravimo situaciju.
 
Podseca me na The Script, lepa pesma, ne zasluzuje niko od BIG 5 ove godine nulu, ali on je nekako kandidat nazalost jer je nekako neprimetljiviji od ostalih.
 
I dalje mi se sviđa, ali sam i ja sve ubeđeniji da će ovo biti na dnu kod publike, verovatno i kod žirija.
 
Krenuo sam u potragu za nemačkom zastavom/zastavicom.. Ne mogu nigde da je nađem, da se kupi.. 😭 Bukvalno mi idu suze na oči kako se ponašaju ljudi prema ovoj pesmi.. Ali bukvalno... Samo da ne bude 0.. 😭

Look where we are
We used to be the rock stars 🤘
Who never thought of no harm
'Til this thing we call life stopped gleaming
I wish there was a way to go back dreaming... 🥺🥺💞
 
Ova pesma i jeste najozbiljniji kandidat za nula poena. Od publike nema čemu da se nada, jedino žiri može da mu udeli neki poen da ga spasi blamaže.
 
Ma dobice od zirija, sigurno i dvocifren broj poena, ja mislim samo za tvt da su oni i Svajcarci jako ugrozeni sa potencijalnom 0
 
Od mene dobija minimum 5 glasova. Mozda bude dovoljno za 1p, ako bude mali broj poslatih poruka. 😁
 
Bilo bi fer da ga žiri ispoštuje bar sa nekih dvadesetak poena, i da Nemci iz Švajcarske nabilduju bar bod-dva
 
Nisam nikad mislio da ću nekome čestitat na 6 bodova, ali njemu čestitam xD
 
Back
Top