de Nemačka 2022: Malik Harris - Rockstars

Ovo je daleko od 0, ali nije isključeno da bude, nažalost..pogotovu jer se bazira na rap muzici..
No prva proba na TikTok deluje jako dobro..
 
Prethodnih godina kada su lizali patos, uglavnom je bilo zasluženo, ovo zaista ne zaslužuje takav plasman. Po meni, realan bi bio neki top 15, iako je meni pesma u top 10.
 
To sam mislio za tvt, jeste primetili da poslednjih godina tvt glasovi svih zemalja dosta vise lice nego ranije i cesto se desava da pojedine zemlje dobijaju sve 0
 
Kao sto se pise da Holandjanki ne treba nastup, jer ima pesmu; tako ja mogu da kazem da ni njemu ne treba nastup jer ima pesmu (ovo se odnosi za mene).

Objektivno, ne verujem da ce proci dobro, jer pesma nije privlacna, a i nastup mu je obican, nezanimljiv. Kod mene je na visokom 4. mestu i od mene sigurno ima par glasova.
 
Nastup bas deluje nebitno i preobicno. Uopste me ne bi iznenadila nula.
 
Na sceni su raširena tri stara tepiha, crni klavir i neke starudije poređane poput radija i sl. Prilično je dosadno.
 
Pucajte u mene ali meni je ovo jako dobra proba, i zvuči fenomenalno, nažalost Mahmood i BLANCO zaista nisu zvučali dobro, ovo je bolje..
Ali popraviti će se oni, sigurna sam.. 😉
 
Meni je samo Španija bolja od Njemačke i iskreno se nadam da neće niti imati 0 niti biti poslednji.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni je bolji vokalno od Italije, a kompozicijski od Britanije, od Španije u svakom postojećem pogledu.. 🤪
 
Auu koliko mi ovo skače posle probe, uživam u probi, tako je dobro.. A boja u niskim lagama, fantazija..
 
Vec sam pisao o prvoj probi, tako da je isti utisak. Meni se pesma dopada i njegovo uzivo izvodjenje, tako da mi nastup nije bitan.
Sve u svemu, nadam se da ce izbeci bottom 5.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top