no Norveška 2022: Subwoolfer - Give That Wolf a Banana

Meni je pobednica večeri Marija, ali kul je i Sofije. Kim me baš razočarao onim nenastupom. :(
 
Od Subwoolfera sam očekivao dosta zabavniji nastup. Ono je bilo... Dosadnjikavo?
 
Ono što je 100 % je da će top 2 biti Elsie vs Subwoolfer. Za top 4 mislim da će sigurno ući Hammer of Thor, a poslednje mesto verovatno Farida ili možda neko iz last chance runde.

Mislim da Subwoolfer ima prednost u odnosu na Elsu ali da su omanuli nastup.
 
POgledala sam ovo od sinoć.
Najbolja mi je bila i Sofie, volim mnogo Made Of Glass, malo me podsjetila ovako outfitom na Agnete:love:
Prijatno me iznenadila Alexadra, baš simpa nastup i još bitnije bila je dobra uživo.

Finale će se sastojati od većine balada lol Ali sve su mi dobre.
 
Kao sto sam pisao ranije, ovo mi je najjaca grupa. Svi su mi bili odlicni, jedino mi se nije svideo nastup od Kim Wigaard, vokalno odlican. Tako da bih voleo da neko iz ove grupe prodje, a malu prednost dajem Maria Mohn. Bas mi se dopalo kako je sve to izgledalo.
A vuk i banane? Hmmm ... Kada sam slusao pesmu, pomalo mi je bila iritantna i ocekivao sam da ce mi biti iritantno i kad budem gledao. Ali, nije tako. Ok su mi i bilo bi interesantno videti ih na ESC, svakako bi privukli paznju.
 
Subwoolfer odradio odličan posao! Od mene sve pohvale i idemo do pobjede! Pjesma zarazna, koreografija i kostimi na nivou! 👑
Najbitnije je da nema krila pa da ne kaže neko opet da smo ovu masku već vidjeli! 🐺 Ako Subwoolfer ponese titulu pobjednika MGP-a, kod mene bi na vrhu liste drugu godinu za redom mogla biti Norveška!

subwoolfer_artistslipp-removebg-preview.png

#GiveThatWolfABanana
 
  • Like
Reactions: Mrm
Joooj, zasto sam ovo poslusao i pogledao u ove sate?! 😭😭😭


Kontam da nemaju šanse ali definitivno moj favorit broj 1 MGP-a, prelijepo 🤍
 
Može Death of Us. Podseća na LDR Young and beautiful 😊
 
Svidja mi se ovakav raspored duela, pa u mini-finalu da budu Kim i Maria (a pre neku godinu su zajedno nastupali).
 
Maria Mohn u finalu. 👏 Meni najbolja u poslednjoj sansi.
 
Elsie BayDeath of Us
10​
SubWoolferGive That Wolf a Banana
10​
Oda GondrosenHammer of Thor
10​
Christian IngebrigstenWonders Of The World
10​
FaridaDangerous
9​
NorthKidSomeone
9​
Mari BollaYour Loss
9​
Sofie FellvjangMade of Glass
8​
Lily LoweBad Baby
8​
VildaTitans
8​
Steffen JakobsenWith Me Tonight
8​
Maria MohnFly
7​
Frode VasselBlack Flowers
7​
Alexandra JonerHasta La Vista
7​
SturlaSkar i hjerte
6​
TrollfesTDance Like a Pink Flamingo
6​
Mira CraigWe Still Here
6​
Elina NoeliaEcstacy
6​
Daniel LukasKvelertak
6​
Anna Lisa KumojiQueen Bees
5​
Kim WigaardLa Melodia
5​















Mira CraigWe Still Here
Elina NoeliaEcstacy
Daniel LukasKvelertak
Anna Lisa KumojiQueen Bees
 
Bas bih voleo da Farida pobedi, ali da pod hitno promeni nastup. Njen glas, pesma kako postepeno raste, pa jos taj "bondovski" prizvuk, ona pomalo uplasena; sve to mi ostavlja odlican utisak. Iako me je u pocetku nerviralo sto je prvi refren smiren, stalozen, a svaki put sam ocekivao da bude snazniji. Sad mi je super ovako kako jeste.
Od favorita, vise sam za Elsie (onaj nastup mi je odlican) nego za SubWoolfer.
 
Back
Top