OGAE glasanje 2022

Fanovi su od 7 do 77 što bi se reklo, naravno uz neka ograničenja da npr. član treba da ima bar 16 godina itd. Svakako ima i mladih i starijih od 50-60.
 
Ja ovde realno očekujem bodove samo od EX-YU zemalja i to je to. Svaki bod preko je bonus, mada OGAE rezultate stvarno nikada nisam smatrao merodavnim za bilo šta.
 
Ja ovde realno očekujem bodove samo od EX-YU zemalja i to je to. Svaki bod preko je bonus, mada OGAE rezultate stvarno nikada nisam smatrao merodavnim za bilo šta.
Pa mi i na Evroviziji sto se televotinga tice dobijamo samo od Ex-Yu i dijaspore poene, nadam se da ce se to sada promeniti sa Konstraktom.
 
Tačno, i ja se nadam, mislim da ICS ima potencijal da animira televoting van standardnih poena koje dobijamo. Žiri mi je već enigma, ali mislim da i kod njih možemo proći dosta bolje nego što smo do sada.
 
Poeni bugarskog OGAE-a su objavljeni pre 15 dana, evo i njihovih kompletnih rezultata. Srbija im je na 12. mestu. Dakle, već u par slučajeva smo bili veoma blizu top 10. Da podsetim, do sada je Srbija dobils 12 poena od Severne Makedonije, 10 od Slovenije, 8 od Hrvatske i po 4 poena od Izraela i Poljske. Potencijalno se možemo nadati i nekom poenu od Austrije koliko videh neku informaciju sa njihovog internog glasanja, ali videćemo.​

zQ0CHm0.png
 
U srpskom OGAE-u je oko 3/4 muškaraca i 1/4 žena.
 
Pa dobri smo, vidim da kod Spanaca nije bas takva proporcija 😂
 
Trideset drugi klub koji je glasao je OGAE Belgija.

Y1ErsYQ.png


Trideset treći klub koji je glasao je OGAE Estonija.

D8Ya83h.png


Trideset četvrti klub koji je glasao je OGAE Mađarska.

FO5wN8O.png


Trenutni poredak

BCOyvpW.jpg
 
Back
Top