OGAE glasanje 2022

Mi smo glasali kao sto je trenutni TOP 10, ali ne isti raspored, a jedino je Austrija (11) zamenila V. Britaniju (5).
 
Odlično smo glasali, bravo za poen Albaniji.
Još kada bi im naš žiri udelio neki poen (za tvt se ne sećam). Znam da su Eneda i Sanja razmenile neke pristojne poene i da li smo možda 2018. mi njima nešto sitno dali. Moguće da bi Arilena dobila nešto zbog Dimitrova, ko zna.
 
Uraganke su dobile bod od albanskog zirija u finalu prosle godine
 
Prekjuče su objavljeni poeni OGAE UK, a evo i kompletnih rezultata njihovog glasanja. Srbija im je na 16. mestu.

KFccoTV.jpg


Vvxhuy0.jpg


h7Iz01R.jpg


H0GlOg8.jpg
 
Evo kompletnih glasova našeg udruženja

cq76zU9.png


vmJIATY.png


xOZk4L0.png
 
Prošle godine naš žiri je baš nisko stavio Anxhelu, bila je im tipa 23. ne znam tačno sad mrzi me da proveravam.
 
Pa nisu naši nešto odstupili od mišljenja ostatka Evrope. Zauzela je 21. mesto na kraju, a kod srpskog žirija 23, pri čemu je jedan član stavio na 17.
 
Jedino se naši glasovi za sada malo razlikuju od ostatka Evrope. :D
 
Evo kompletnih rezultata OGAE Portugal. Prvo su odabrali svoje finaliste, pa onda glasali u finalu i Srbija im završila na 11. mestu, malo je falilo da dobijemo bod.​

TNGNgzf.jpg
 
Dvadeset deveti klub koji je glasao je OGAE Australija.

fljCeip.png


Trideseti klub koji je glasao je OGAE Severna Makedonija. Srbija je dobila 12 poena! :love:

SaQceMb.png


Trideset prvi klub koji je glasao je OGAE Švedska. Prvi poeni za Maltu.

MgCFCo8.png


Trenutni poredak

VBR6M26.jpg
 
Dakle na vecini ovih glasanja, pollova i kladionica smo oko 13.
Kod vecine OGAE klubova gde nismo dobili poene smo oko 15.
Dobar pomak kod fanova svakako, uzevsi u obzir da imamo pesmu koja ce ici pre svega na neki wow momenat i viralni momenat, dakle regularnu publiku
 
Zna li se demografski profil prosecnog OGAE glasaca? Neki prosek godina, da li ima vise muskaraca ili zena i slicno? Cisto ovako, sa socioloske strane me zanima 😀
 
Back
Top