OGAE glasanje 2022

Presmešno. Svake godine ista priča s ovim glasanjem. 💀
 
Moldavija i Češka dobile prve poene, to je različito kod Norvežana. Finskoj nisu ništa dali.
 
Moguća da su to baš eurovizijski fanovi, a ta grupa je već 3. put na Evroviziji, uglavnom je znaju...
 
Osmi klub koji je glasao je OGAE Italija.

hXUiegB.png


Trenutni poredak

LjQW9rP.jpg
 
  • Like
Reactions: Mrm
Imaju čak 202 glasača? Od briga nas za esc do rasprodatih karata u 5 minuta:LOL::LOL:
A da ne pričam za 12 za Francusku

Happy Eddie Murphy GIF by Laff
 
Deveti klub koji je glasao je OGAE Hrvatska. Srbija je dobila 8 poena :)

wEWtaoX.png


Trenutni poredak

TmOc4B6.jpg
 
Norvežani, čiji su glasovi predstavljeni sedmi po redu, objavili su celu listu i Srbija im je na 21. mestu.

pO1vAHl.png
 
Španija na 17. mestu lol. Chanel jede sve ove brže pesme iznad nje za doručak, ovo glasanje "sucks". Koliko god da si subjektivan ne možeš da staviš Ronelu ili Izraelca iznad Chanel, prosto su miljama iza nje. Ako već postoji ovo glasanje, neka ljudi budu bar malo objektivni ili ovo glasanje ni ne treba da postoji.
 
Gluposti, svako glasa prema sopstvenom ukusu, ja bih je možda i niže stavio..
Pa kakav god da ti je ukus, kvalitet pesme i performansa treba da determinišu poene. I ovo je poslednji put da komentarišeš moje postove izrazom "gluposti". Tvoj ukus iz srednjeg veka me apsolutno ne interesuje i zamoliću te da ne odgovaraš na moje postove ubuduće.
 
Ne mogu se sjetiti je li prošle godine Hrvatska dala bodove Hurricane?
 
Da li sam ja na ičiji post ovde odgovorio? Ne, no nema veze...
 
OGAE glasanja jesu svake godine predvidiva, ali opet o ukusima stvarno ne vredi raspravljati. To je ipak samo grupa ljudi koja glasa za pesme koje im se sviđaju i/ili bojktuje zemlje i izvođače koji im se ne dopadaju... zbir njihovih glasova je ovo što na kraju vidimo. Može postojati milion razloga zašto neko glasa ili ne glasa za nešto. Uopšte o tome ne treba previše razmišljati, niti analizirati.
 
Hvala OGAE Hrvatskoj na 8, ali moglo je i više! :ROFLMAO:;)
Srbija je još i odlično prošla kod Norveške kada se vidi koliko je samo patosirala ostale ex-YU zemlje! :censored:
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top