Pesma za Evroviziju 22: Polufinale i finale

Petar

Ekspert
OGAE član
Mislim da od sledeće godine i pesme poput Niti imaju šanse da pobede ako oduševe nastupom/atmosferom. Random misao, ali Konstrakta otvara vrata raznim eksperimentima.

omikron

Ekspert
Ima li nekoga ko bi mogao u stilu Marije i Konstrakte da dodje sledece godine? Znaci neko ko je vec ranije bio na Beoviziji/PZE ali sa slabijim plasmanom i da sada zablista i pobedi?

Choda

Ekspert
Mozda Zoe Kida bas. Ona ima lepu boju glasa, dobro izgleda na sceni, uz jaku pesmu mozda ona.

Mozda i ovi sto su pevali Niti.
Taj Bujakovic iz Niti je navodno ove godine poslao pesmu i odbijen je. Inace je folker, ne znam odakle je zasao u indi.

Voleo bih sledece godine najjaci okrsaj komercijale i alternative dosad, zato sto sam siguran da ce, nakon ove godine, svi biti na punom broju obrtaja za ESC

A za Zoe Kida dizem obe ruke, pa i po cenu slabijeg rezultata kod publike.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
To joj je pesma sa Beogradskog proleća, nije baš adekvatna za PZE, a i prilično je duža.

Tinte

Ekspert
Eeeee, vidis da ima nesto dobro i na Beogradskom prolecu. :D
Samo bih voleo da ima i cd da se negde kupi.

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Da, izašao je CD, drug ga kupio. Nisam siguran da li radi prodavnica na Zelenjaku, bila je privremeno zatvorena iz nekog (tehničkog) razloga, možda je otvorena ponovo... ako ne tamo, onda u PGP-u u Svetogorskoj.

Inače, na CD-u pogrešno napisali YAHX umesto YANX, em Saška nikako da ustali jedno umetničko ime, em izdavač "stvori" još jedno :LOL: