Pesma za Evroviziju 22: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Aca Lukas i skandali na festivalu me tako vraća u detinjstvo i Grand festival 2008. :D

On će biti Maja Nikolić na steroidima.
 
U našem slučaju, drago mi je što ima žiri, jer mi se čini da će da glasaju masovno za Acu iz njegovog tabora čak iako pjesma ne bude najbolja. A ako bude, pa, neka je sa srećom.
 
Taj deo što sam čuo je bio baš dobar, od onog "Zorja" na kraju refrena sam dobio chills. Osobe koje su čule celu pesmu kažu da je problem to što su svi refreni u pesmi isti bez ikakve promene, mada Zorja je rekla da je taj deo iz demo verzije, tako da čućemo utorak sve.
 
Ja ne mogu da dočekam utorak :D A radim do 1 , nadam se da neće pre toga pesme :love:
 
Zorjina pesma je slaba, mislim da ce Sara da je resi lagano
 
Ovo što je do sada objavljeno je slabašno. Goca me baš razočarala izborom pesme.

Živo me zanima ko će pevati kod Gramofondžije, a ujedno me ta pesma najviše i interesuje. Što se Sare tiče, nisam neki fan njenih najnovijih pesama i teško da će da mi se dopadne i ova, ako bude u tom fazonu. Videćemo
 
Ovo što je do sada objavljeno je slabašno. Goca me baš razočarala izborom pesme.

Živo me zanima ko će pevati kod Gramofondžije, a ujedno me ta pesma najviše i interesuje. Što se Sare tiče, nisam neki fan njenih najnovijih pesama i teško da će da mi se dopadne i ova, ako bude u tom fazonu. Videćemo
Pesmu ce pevati Maat Bandy, zanimljiva, brza, nije kao onaj njihov hit
 
Ne mogu opisati koliko mi se gadi Aca Lukas. Ako namesti pobedu i ode n esc to ce biti prvi put da navijam za sto gori plasman. Jos one bljuvotine sto iznose o Sari Jo na hypetv, prejadno...
 
Nema on šanse da ode 😁 Saša Mirković ogromna lujka i spodoba.
 
Na Svilara sam potpuno zaboravio. Ali se ne nadam nečemu spektakularnom jer on u svoj statici a u kombinaciji sa autorom iz prošlog veka prosto ne obećava. Daj bože da grešim. Ali pričanjava mi se neki smor od balade bez ikakve melodije, onako ravno do bola.

Inače bojim se da se čika Aca nije poslužio nekim lukavstvima.... ono tipa koverat u džep. Nije da mu kolege imaju vazda para. A njemu da podeli svakom po 10 hiljada evrića nije neka stavka.
 
Ponavlja se ista priča sa Lukasom kao i sa Dženanom onomad. Sve kupljeno i bla bla. Lukas je ispušena muštikla i to je to.
 
Bajaga je radio samo tekst,a Rastko Aksentijević muziku.Pretpostavljam da je neki etno u pitanju jer sam vidio sliku Svilara i Nebojšu Bradića frulaša iz grupe Biber.
 
Sara, Zorja, Angellina, Gramofondžije, Marija Mikić, Svilar i Ana Stanić me najviše interesuju sa spiska :love:
 
Da je RTS pametan ne bi ga uošte pustio u uži krug, pogotovo nakon što zbog njega i Saše Mirkovića beovizija više i nije naša nacionalna selekcija. Glupo mi što moram ovo da govorim, ali nadam se da će Olivera povući neke konce i da će ga žiri srozati na dno tabele. Ne želim ga na esc-u bez obzira na pesmu, a ako pobedi prvi ću da delim po twitteru njegove homofobične i mizogene izjave kao i slike na kojima leži našmrkan, a pored njega kokain.
 
Žiri ga možda sroza, ali nažalost vrlo lako može da se desi da uzme glasove publike, tj. "publike".
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top