Pesma za Evroviziju 22: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Zoe Kida (Ana Radonjić) - Bejbi

 
Ma sumnjam da će dobiti 12 od publike.Mislim on jeste zvijezda ali ne vidim nešto da njegovi fanovu ko ludi glasaju za njega kao što je bio npr slučaj sa Hurrucane ili Andrijom Jo.
 
Da li je Ivona Pantelić sa spiska ona spikerka sa RTS? 😁
Ne znam šta da očekujem. Sara mi deluje kao nekako najkompletnija, ali opet pojma nemam šta je snimila. Angellinin Origami stvarno treba upgrade i nadam se da je to i urađeno. Zorjin snippet ok, mene malo podsetio na Nininu Rijeku. Ana Stanić može da bude sjajna, iako sumnjam da ima šanse.
Kapiram da će se neko od manje poznatih istaći kao Naiva, Igor Simić i duo sa Nitima od pre dve godine.
 
Zoe Kida ništa posebni.Čudesni svetovi iz 2008. su mi puno bolji.

Stavio je Miloš sliku od te Ivone.
 
Da li je Ivona Pantelić sa spiska ona spikerka sa RTS? 😁
Nije ona. Imaš na prvoj strani ove teme njenu fotku, vodi nešto na radiju S3.

Evo jedne pesme u kojoj je ova Ivona za Pesmu za Evroviziju.

 
Fina je Zoe Kida. Uz Julijanu Vincan najbolja od objavljenih (Origami i Zorju ne racunam). Ove ostale objavljene nisu smele da prodju konkurs, al sta da se radi...
 
Bajaga je radio samo tekst,a Rastko Aksentijević muziku.Pretpostavljam da je neki etno u pitanju jer sam vidio sliku Svilara i Nebojšu Bradića frulaša iz grupe Biber.
E da, previd s moje strane...to bi onda moglo biti u fokusu. Plus Dušan ima sjajan vokal. Mogao bi on nešto ovog puta da uradi.
 
A kako to smeju da objavljuju pesmu ko kad hoće? Jel bilo tako ranije?
 
A kako to smeju da objavljuju pesmu ko kad hoće? Jel bilo tako ranije?
Smeju, samo neki nisu svesni toga ili prosto čekaju za njih pogodan trenutak. Ne valja ni previše rano kada se objavi. Bitno je samo da ispunjava kriterijum da nije starija od 1. septembra prošle godine.
 
Jel neko čuo makar isečak od Sarine pesme, kom žanru to pripada, liči li na nešto " JAKO " ?
 
Joj ne mogu da dočekam više. Samo da ona bude dobra
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top