pt Portugalija 2022: MARO - Saudade, Saudade

Ne sviđa mi se ovaj broj 3, ali imam osećaj da su se zeznuli malo, ide ona više nego što očekuju...
 
Očekivan top 10 na kraju, bravo za ovu micu talentiranu. Ipak tu i tamo žiri odradi nešto dobro, u ovom slučaju je to što su podigli Portugal. Ipak sam mislio da će i tvt bolje odreagirati, ali dobro, sjajno 9. mjesto. 🥰
 
Nekako mi je zbog cele one euforije potpuno promaklo da je Maro na devetom mestu! Neviđeno mi je drago što su ostvarili ovako dobar plasman, a da je dobila koji poen više prestigla bi Grčku i bila osma 🙌
 
Mnogo mi je drago sto je zavrsila u top 10 uprkos losem rednom broju. Apsolutno zasluzen plasman!
 
Bravo za mog FAVORITA 2022, bravo za najkvalitetniju numeru 2022. Ipak je prepoznato od žirija, 5. mesto je odlično!
I ukupno 9. :) Naš žiri je mogao malo manje naftnih para da lapa od Azerbejdžana zajedno sa korumpiranim RTS-om...
 
Last edited:
Kakve odlične dvije godine za Portugal, zadnja 2 entrya njihova su mi najdraže pjesme koje su slali, i jako mi je drago što je Maro ušla u top10 jer je to i zaslužila 👏
 
Sada je i službeno: Portugal mi je jedna od najdražih ESC država!
Kada mi pjesma, koja mi na njihovom NF- nije bila ni u top 3, završi u top 3 u finalu ESC-a - to je to! :love:
 
Okay, Claudia Pascoal je rangirala Nizozemsku 1. u finalu.. Pa ja definitivno obožavam tu devojku.. 😍
 
Zaslužen top 10. Zaista jedna od pesama ove godine koje su se svojom jednostavnošću i nekom posebnom emocijom istakle.
 
Baš lepo i emotivno. Zasluženo na 9. mestu.
 
Da, na aerodromu kad je stigla u Beograd, dok je davala intervju izdvojila je Portugal.
 
Pre di vno 😍

Dajem ruku da je ovo bilo top 3 sinoć.
Nadam se da ti je ruka na mestu, jer je 4. i to za 3p manje. :eek:

Bili ste upravu, nas ziri je dao 7p. 👏
Bas mi je drago sto je upala u TOP 10. Kad su mogli prosle godine da budu nadomak TOP 10, ove godine su morali, jer je onaj nastup i uopsteno bio za TOP 10. Nemam zamerku. Naravno, ziri je vise podrzao od publike i lepo je videti da je u pf-u od svakog dobila poen (publika), a jedino italijanski ziri nije dao poen.
Sve u svemu, drago mi je sto je ostvarila lep plasman.
 
Žao mi što je bila 11. kod srpske publike, zamalo poen :( Od mene je dobila glas, naravno, prejaka je bila
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top