Predlozi i utisci o forumu

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,995
Points
118
Forum OGAE Srbija - Evropesma, posle nešto više od godinu dana pauze, ponovo počinje sa radom od nule. Kako je baza prethodnog foruma, koji je radio od aprila 2008. do novembra 2020. izgubljena usled problema na hostingu, bili smo prinuđeni da nađemo novo rešenje. Novi forum koristi poslednju verziju XenForo softvera za forume, sadrži mnoštvo savremenih opcija, a tema je responzivna te se forum može udobno posećivati sa mobilnog telefona, odnosno tableta.

Za početak druženja, krećemo sa otvaranjem diskusija u vezi sa tekućom sezonom Pesme Evrovizije, a uporedo ćemo raditi i na drugim temama u skladu sa interesovanjem registrovanih članova.

Većina dostupnih opcija, kao i podešavanje profila su intuitivni, ali ukoliko imate nedoumica, pitajte u ovoj temi.
Za početak, interfejs foruma biće dostupan samo na engleskom jeziku.​
 
Drago mi je što se forum vratio, mada ono što se desilo prethodnom je zaista nedopustivo i ne mogu da razumem da nije rađen neki backup ili šta god... Ali nema veze, šta je tu je. :) Uspomene su tu, i loše i dobre, ja sam ipak na neki način odrastao na tom forumu.

Puno sreće u radu!
 
Pa ja ne mogu da vjerujem da smo konačno opet 'tu'.!
Pozdrav cijeloj ekipi i nadam se da ćemo ubrzo da se okupimo svi, u što većem broju.
Srećna sezona 2022. i neka bude itekako uspješna! Živjeli!
 
Još mi nije najjasnije kako funkioniše forum, po pitanju ovih pročitanih nepročitanih tema, ne znam kako da ih razlikujem lol

A i stalno mi stižu neki mejlovi u inbox pa ih gasim, ali biće ok sve valjda haha
 
Da, i meni bode baš oči to što ne mogu da razlikujem pročitano od nepročitanog.
 
Uskoro ćemo da se naviknemo, sigurno.
Ja se radujem povratku FSC-a i nadam se da nastavljamo tamo gdje smo stali :D
 
Welcome back! Taman u pravo vrijeme.
Ja isto ne razumijem ovo oko pročitanog i nepročitanog. Na starom forumu je to bilo bolje kada su ikone dijelova foruma bile obojane. I možda ideja, da ne bude ovako pretaman nego da recimo pozadina bude svijetla. Kao kontrast dijelovima foruma. (y)
 
Dodao sam žutu NEW ikonicu kod tema u kojima ima nepročitanih poruka. Nadam se da je sad bolje.

I možda ideja, da ne bude ovako pretaman nego da recimo pozadina bude svijetla. Kao kontrast dijelovima foruma.
Što se tiče teme, za sada sam napravio ovu tamniju. generalno mi više godi tamnija pozadina nego svetla, iako je bilo obrnuto do pre nekoliko godina. Možda ću u narednom periodu spremiti i neku svetlu temu, pa da korisnik može da odabere koju želi.
 
Dodao sam žutu NEW ikonicu kod tema u kojima ima nepročitanih poruka. Nadam se da je sad bolje.


Što se tiče teme, za sada sam napravio ovu tamniju. generalno mi više godi tamnija pozadina nego svetla, iako je bilo obrnuto do pre nekoliko godina. Možda ću u narednom periodu spremiti i neku svetlu temu, pa da korisnik može da odabere koju želi.
Da, možeš probaci i opciju da je glavna pozadina tamna, a ovi dijelovi foruma svijetli. Bilo bi lakše pratiti. (y)
 
Dodao sam žutu NEW ikonicu kod tema u kojima ima nepročitanih poruka. Nadam se da je sad bolje.


Što se tiče teme, za sada sam napravio ovu tamniju. generalno mi više godi tamnija pozadina nego svetla, iako je bilo obrnuto do pre nekoliko godina. Možda ću u narednom periodu spremiti i neku svetlu temu, pa da korisnik može da odabere koju želi.
To je to. Super je. Puno lakše pratiti što je nepročitano ili je novo.👏
 
Back
Top