Predlozi i utisci o forumu

mahinalno

Ekspert
@Miloš Da li je moguće ikako da se uvede fire 🔥 reakcija na post ?? Jedan izvesni popularni ESC forum koji koristi istu platformu kao i mi ima tu reakciju koju smatram prikladnom u mnogo više situacija nego 😍

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Videćemo u narednom periodu da li dodavati.

Endrega

Aktivan član
El može i govance da se doda kao rekacija? U smislu "se**m ti se na komentar :poop: " To bi dosta obogatilo spektar emocija koji imamo :)

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Ne može. Tu su smajliji kojima u kombinaciji sa tekstom može da se prenese emocija.

Marko

Ekspert
El može i govance da se doda kao rekacija? U smislu "se**m ti se na komentar :poop: " To bi dosta obogatilo spektar emocija koji imamo :)
Šta ste Vi ovamo došli da ponižavate narod?! Kako Vas nije sramota :coffee:🙏

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Stize uskoro sve.

Tinte

Ekspert
Posto ce ovo biti nova FSC sezona, ocekujem da bude preko 50 prijava. Ima nas starih, redovnih, koji smo ucestvovali u poslednjih 20-ak FSC-a (oko 30); bice povratnika plus ocekujem i nove forumase. Samo ne znam kako bi se organizovalo. Mozda 3 grupe; pf-a. 😁
Za prvi FSC bih voleo da tema bude nesto u evrovizijskom fazonu.

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Ima jos jedna stvar koju je neophodno usaglasiti pre pocetka ali narod ce biti taj koji ce odluciti na kraju :)

Last edited:

Tinte

Ekspert
Pretpostavljam koju, ali bice to sve kako treba. (y) Jedva cekam da se takmicim, uzivam, nerviram, ...
Mada mislim da FSC ne bi trebalo poceti bez jos jednog detalja. :unsure:

MilanB

Ekspert
Da, ali mislim da se komentar odnosio na procentualno veći broj učesnika u finalu.
Ja sam zaboravio pravila, ali čini mi se da je prolaznost bila oko 50% od ukupnog broja učesnika u polufinalu, i, valjda, ne manje od 7 ili 8.
Ja mislim da ih sasvim dovoljno prolazi u finale i tu ne bih ništa menjao.

Ivana

Iskusan član
Staff member
Dobro ti se čini. 50%+ pobednik prethodnog, Sad, u zavisnosti od broja prijavljenih se dalje određivalo.

Tinte

Ekspert
Sve ce ti biti jasno, samo da krene. Mozes da glasas kao ziri ili kao gledaoci. Sta vise volis da budes.

Ja sam za to da pesme ostanu, a da se pobede i plasmani krenu od pocetka.

Replay

Aktivan član
Meni je svejedno da li ćemo ispočetka ili tamo gde smo stali, samo da pokrenemo priču