Putovanja

Petar

Ekspert
OGAE član
Ipak ništa od Porta ove godine, ali zato u septembru idem u Bejrut i jedva čekam, to mi je želja od vremena studiranja kad sam radio neki seminarski rad o Libanu. Posetiću i još neka mesta koja su must-see u Libanu. Idem preko agencije, uplaćeno je, tako da se nadam da se neće nešto izjaloviti do septembra, tipa da počne neki nuklearni rat lol

Mrm

Ekspert
Baš sam se istrošio u Torinu, jbg.. 🤣
Tako da ću na letovanje u Albaniju..hteo sam Hrvatsku ili Grlčku, ali zbog cena realno, ako idem apartmanski najpovoljniji je, apratmani su skroz ok, nije ludilo mozga, ali bolje nego često šta ti uvale u Grčkoj za dosta para..
I da bih jeo u restoranima i napolju 😛, jer ne želimo da kuvamo hahaha, u Albaniji su jeftiniji restorani dosta od Grčke..

Marko

Ekspert
Ipak ništa od Porta ove godine, ali zato u septembru idem u Bejrut i jedva čekam, to mi je želja od vremena studiranja kad sam radio neki seminarski rad o Libanu. Posetiću i još neka mesta koja su must-see u Libanu. Idem preko agencije, uplaćeno je, tako da se nadam da se neće nešto izjaloviti do septembra, tipa da počne neki nuklearni rat lol
Zavist! 🥵🥵

Bebi

Aktivan član
Najdalje gde sam putovao od pandemije bila je Subotica za doček '22. Iz zemlje nisam izašao još od 2019., istekao pasoš mrzi me da se iscimam, tešim se kao učim rumunski za ovaj njihov i šta ću kud ću, rat je počeo možda me porobe. Plus samo radim, promenim posao kad ne valja i tako, živiš kako stigneš. Ali lepo je, evo sad mi pada na pamet da ipak negde otputujem ove godine. Ne znam još s kim, možda sam i sebi dovoljan pa odem sam. Treba da nagovorim prvo sebe produži pasoš.

Tinte

Ekspert
Ne znam da li je za pohvalu, ali posle vise od 30 godina (tacnije 32) otici cu na more (valjda). Nije me do sada nesto privlacilo, ali ajd da odem i ja jos jednom, da vidim da li se ista promenilo 🤪. Ne idem daleko, u komsiluk, Crna Gora Sutomore. Meni je problem sto ne volim da putujem, da se bar mogu teleportovati. :unsure: