ro Rumunija 2022: WRS - Llámame

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,995
Points
118
Mi1j5yw.png

Rumunska televizija je danas objavila svih 45 pesama koje su u konkurenciji za jedno mesto koje vodi u Torino. Od 9. do 10. februara, publika će moći da glasa preko njihove facebook stranice i na taj način će u polufinale Selecția Națională 2022, koje je na programu 12. februara, proći 5 pesama, dok preostalih 15 će odabrati žiri. Iz polufinala u finale, koje će se održati 5. marta, proći će 10 pesama. Pobednika će odlučiti žiri i publika koja će dodeliti poene na osnovu osvojenih procenata, tako da prvoplasirana dobije 12 poena, a ostali onoliko bodova koliko su procenata glasova osvojili u odnosu na prvoplasiranu, zaokruženo na dve decimale.​
  • Alo Blaga – Embers
  • Alex Parker & Bastien - All this love
  • Alexa - Hoodies&cold nights
  • Alina Amon - Without you
  • ANA – Youngster
  • Andra Oproiu – Younique
  • Andrea Stocchino - Avere paura
  • Andrei Petruş - Take me
  • ARIS - Do Svidaniya
  • Ayona - Let me come to you
  • Bogdan Dumitraş - Sign
  • Carmen Trandafir - Măşti
  • Cezar Ouatu - For everyone
  • Ciro De Luca – Imperdonabile
  • Cream, Minodora şi Diana Bucşa - România mea
  • Dan Helciug - 241
  • Dora Gaitanovici - Ana
  • E-an-na - Malere
  • Eliza G - The other half of me
  • Eugenia Nicolae feat. Cazanoi Brothers - Doina
  • FABI - That way
  • Forţele de muncă - Hai afară, frate!
  • Gabriel Basco - One night
  • Giulia Georgia - Find your way
  • Ivel - Neverending
  • Jessie - Regret
  • Kyrie Mendél - Hurricane
  • Letiţia Moisescu - Mirunica
  • Leyah - I'll be fine
  • Mălina - Prisoner
  • Miryam - Top of the rainbow
  • MØISE - Guilty
  • Oana Tăbultoc - Utopia
  • Olivia Miheţ - Fragile
  • Othello - You're worthy
  • Outflow - Running in circles
  • PETRA - Ireligios
  • Roberta Maria Popa - Indigo
  • Romeo Zaharia - Until the fight is over
  • Seeya - Save me
  • Sophia - Beautiful lies
  • Stelian - Remember
  • VANU - Never give up
  • Vizi - Sparrow
  • WRS – Llamame
Plejlista svih pesama


Pobednik: WRS - Llámame

 
Last edited:
Baš čekam njihov izbor. Znatno su podigli lestvicu i pazi kad ladno nisu prošli...
Meni je to baš bilo iznenađenje jer toliko lošijih pesama je upalo s neba u to finale.
 
Ovde navijam za E-an-na - Malere, kakav guilty pleasure od pesme, nije humano.
 
Što navijate za njih ? pa onda da se uhvate ruku pod ruku sa Moldavcima :ROFLMAO:

pevaljka im je zrela za šabački vašar bre :ROFLMAO:
 
Meni je ta Malere mnogo bolja od onog šljama iz Moldavije.
 
A da vas pitam da li bi i za Srbiju voleli tako nešto ? :) mislim ono pošto i mi imamo takvih ni broj se ne zna..
ako gledamo samo pesme kao takve onda bi i Acko mogao da ide ....jbg.
 
Pa zavisi od toga da li ima neka bolja opcija od toga, a u Rumuniji nema, tako da
 
Malere kida, onaj nastup je po-bje-da

Mada odlična mi je Regret, koja je, istina, više radijska pjesma i teško ju je staviti na scenu sa onakvim instrumentalom, ali ima potencijala. Do svidanya mi je okej isto, dobra je pjevačica, Daina mi je zanimljiva baš, Llamame generična ali isto bi mogli neki kul nastup da naprave. Sve u svemu, toliko su ljudi napljuvali ovaj izbor da je očajan, a zapravo mislim da je problem taj što ima baš dosta pjesama pa se smoriš dok ih preslušaš. Da su objavili odmah samo 10, mislim da bi reakcije bile bolje, ali to je manje bitno, bitno da im finale bude jako na kraju
 
Preslušavanje ponude u Rumunjskoj je jedno jako traumatično iskustvo. Propali su potpuno

dara-bubamara.gif
 
Vjerujem, zato sam ja čuo recap i odatle izvukao 3-4 koje mi se sviđaju i nisam proživio to hahaha
 
Ma ja to isto na temelju recapa kazem, taman posla da slusam 50 propasti 😃 poslusao isto 2-3 koje nisu zvucale kao prometna nesreca
 
Evo poslušao sam sad, dobra je i Dosvidaniya.
 
I mene podseća na Salt.
Ali kontam da bi s njom Rumuni u finale ušli.
 
Meni je ovo jedno od boljih ovogodisnjih izbora. Imam otprilike oko 15 pesama koje su mi odlicne, pa valjda ce neka od njih da pobedi. A za pocetak da se vecina provuce u pf-e, pa u finale.
 
Back
Top