ro Rumunija 2022: WRS - Llámame

E sad si me zaista iznervirao.. 🤬
Šta imaš i od koga sakrivati, koji đavo..
Nije to ozbiljno; malo da bude saljivo. :) Nemam taj problem da napisem sta mi se dopada, a sta ne. Mozda se ne javljam tako cesto, ali ostavim komentar kad mislim da treba.
Meni se dopalo to sto sam video i cuo; vise nego sa NF-a.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Pesma me i danas podjednako iritira koliko i prvog dana, ali mislim da može da se nađe u finalu na konto publike. Nastup je klasičan za ovakvu trešericu, bez filozofije, ali mi je u globalu sve bezveze, uključujići i antipatičnost samog izvođača.
 
Nimalo mi se ne sviđa što ne drži mikrofon u rukama kao na NF.
 
Druga proba Rumunije kasni već pola sata, pa su pomerili i ostale probe nakon nje, da budu od 14h.
 
WRS je solidan na drugoj probi. Nastup je dinamičan, sa njim su dva plesača i dve plesačice, a boje koje dominiraju scenom su crvena, crna i žuta, podseća me na špansku koridu, a kako tamo ima dosta Rumuna, može očekivati lepe poene od Španije. Ne dopadaju mi se gornji delovi kostima plesača, ko da nose nekakav brus-steznik, mada i plesačice imaju rupičaste haljine, ali boje su dobre, crveno, crno, trula višnja... Na podu se ispisuju stihovi Hola, mi bebébé, Llámame, llámame.​
 
Čini mi se još jedna godina bez Rumunjske u finalu
 
  • Like
Reactions: Mrm
Vidi se i po kadrovima da su bff, ali meni je ovo latino kičerica kakvu volim na Evroviziji. Andrei MORA u finale 🤩
 
Nema velike razlike između Sande 2004. i njega 2022.

Rumuni :love::ROFLMAO:
 
Krindz, najblaze receno... sve u vezi ovoga sto sam videla u klipu je krindz, ali svaki segment.
 
S obzirom da je on plesac, ocekivao sam vise od njega. U odnosu na NF-e, malcice je bolje. Da, boje su dobre, ali oni brus-steznik kod plesaca mogu komotno da bace. Bolje da su bez icega (na gornji deo mislim) ili u raskopcanoj kosulji. I ovo mislim da bi trebalo da se izvodi sa vise energije.
U svakom slucaju, meni se ovo dopada i nadam se prolasku u finale. Treba ce im srece.
 
Pa ovo nije ni za polufinale, a kamoli za finale! 😳 A njegov outfit, majko mila, kao da je krenuo na audiciju za novog člana Hatarija, al’ su ga ovi ispalili jer je promašio ceo fudbal pa svratio onda do Torina
 
Back
Top