ro Rumunija 2022: WRS - Llámame

Ovde kod Rumuna niko ništa ne piše, tuga. Mica progutala prvi stih u drugom delu hehe. Joj samo da prođe, pantalone su užas, ko da je stegnuo one crne kese za đubre oko sebe, valjda žiri nije bio suviše strog prema njemu :cry: Treba da se vrati ovaj stil muzike na scenu, to su bile pesme, a ne ova recitovanja sto danas imamo.

Jaoo, a kad je uzeo da igra sa onim igračem vrisnuo sam :ROFLMAO: Ko scena iz Uspavane lepotice, ono u šumi, gde je WRS,naravno, lepotica hehehe
 
A bio je simpa, ali ne bas i za prolaz.
Ali Rumuni su uvek sa kicem prolazili pa nije preveliko iznenadjenje.
 
Matador pobedio, oduševljen sam 💃
 
Last edited:
Hola mi bebe, yama me yama me 🤓🤓🤓
Ima se raspu Moldacija Rumunija glasovi
 
Ni u jednom trenutku nisam pomislio da on može proći, simpatičan nastup, ali šta ja znam, bilo je boljih
 
Sada su već neuporedivo bolje kadriranje i nastup dali rezultate i drago mi je da je Rumunija sa ovom finom pesmom prekinula tradiciju eliminacije u polufinalu. Bravo! (y)
 
Bilo je i boljih i gorih(ovo u manjoj meri), ali meni je ovo sad delovalo lepse, iako mi i dalje vuce na amaterski. Sto kaze Stole, sa kicem su uvek prolazili i to im nekako stoji. Mi smo ovde malo djuskali, pevusili i radovali se prolasku. Kao sto mi Litvanska elegancija treba u finalu, tako i ovaj svedeni kic treba u finalu.
 
Meni je ovo najgore bilo uživo u Areni juče, i vokalno, i po koreografiji, i po svemu..jako sam ljut što je Rumunija u finalu, a San Marino ne..
 
jako sam ljut što je Rumunija u finalu
ajdesadmaloplaci.gif
 
Ja ne plačem kad sam ljut... 🤩🤘
 
Bilo je i boljih i gorih(ovo u manjoj meri), ali meni je ovo sad delovalo lepse, iako mi i dalje vuce na amaterski. Sto kaze Stole, sa kicem su uvek prolazili i to im nekako stoji. Mi smo ovde malo djuskali, pevusili i radovali se prolasku. Kao sto mi Litvanska elegancija treba u finalu, tako i ovaj svedeni kic treba u finalu.
Ko ste to Vi?
Ja sam ponosan glasač Rumunije od sinoc 🙂 Odlično je bilo, ranije su sve pesme bile ovakve, eh, dobra stara vremena, bas sam uživao uz ovo.Kontam da čim je drugi, da je bila borderline kvalifikacija
 
Meni ne smetaju u finalu, ali mnogo bih bio srećniji da je Irska prošla umesto njih 🙂
 
Volim pesmu, i generalno mi je estetika nastupa a i njega samog više prijala na NF. I da citiram Josipu, mrzim kad nemaju mikrofon u ruci.
 
I da citiram Josipu, mrzim kad nemaju mikrofon u ruci.
OVO. Razljutim se kada nemaju ga u ruci gospode.


Elem, ovo bilo top sinoć, pa od početka sam znala da može u finale naravno uprkos svim komentarima kako neće (po meni je ovo najbolji bop ove godine), čini mi se da je baš digao atmosferu sinoć u areni, zaslužen prolaz.
 
Ko ste to Vi?
Ja sam ponosan glasač Rumunije od sinoc 🙂 Odlično je bilo, ranije su sve pesme bile ovakve, eh, dobra stara vremena, bas sam uživao uz ovo.Kontam da čim je drugi, da je bila borderline kvalifikacija
Paaa, moje drustvo i ja. Neki su isto glasali za Rumunija. A posto vidim da je "vi" sa velikim slovom, pretpostavljam da se odnosi na mene.
Moje ime je Tinte i ovakvo pitanje ocekivao nisam. 🙂
 
Back
Top