sm San Marino 2022: Achille Lauro - Stripper

Aki odradio probu a fenice na aparatima hahahahaha
Koji hit od covjeka, nisam sumnjala da ce biti show na sceni😂
 
  • Love
Reactions: Mrm
Da je Ivana Spagna pobedila, San Marino bi mi bio broj 1 ove godine:

 
Sad odgledao pres konferenciju, Voditeljka postavlja pitanja na engleskom, Achile odgovara na italijanskom, prevodilac prevodi na engleski 😂😂 bože ovaj esc je takav mess.
 
⬆️ Nije to konkretno mess, uvek ima izvođača koji ne znaju dobro engleski i onda vuku prevodioce tako. Mogli bi konkretno njih dvoje da sednu i ćaskaju na italijanskom, al onda neko treba u trenutku oboje da prevodi što je puno posla, a to mora trenutno da bude dostupno i stranoj publici i novinarima. Ako on već nije dobar s engleskim, najzgodnije je tako kako i rade. Pristigla pitanja su svakako na engleskom, ne može sad ona njemu specijalno da ih u trenutku prevodi i objašnjava na italijanski, a onda sve to opet nama na engleski da prevode, to bi bio mess 😅
 
Užasno mi je antipatičan,pesma neslušljiva. Ali moram da priznam da mi se dopada snimak sa probe. Bolji utisak imam svakako. Ne znam koliko ima šanse za finale 😃
 
San Marino mi je u top 15. :eek:😅
Općenito mi je Achille dobar performer, ali njegove pjesme mi se ne sviđaju. Ova me je pridobila žanrom, idealna je za koncerte i dovoljno mi je zanimljiva, posebno u usporedbi sa sličnima ove godine. Dobro je usklađena pjesma s njim - em nije zahtjevna za izvođenje, em on ima taj stripersko-rokerski stav i ne možeš ga ne doživjeti. Vjerojatno zato i dojmovi uglavnom idu u dvije krajnosti: ili su izrazito negativni, ili pozitivni.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Achile razbija trenutno na probi, verovatno su i bika popravili
 
Kičerica od nastupa, mada ne koliko sam očekivao, nema puno boja, već kavezi i taj bik koga jaše najviše smeta. On u crnom providnom kombinezonu, vide mu se crne gaće, uvija se nešto, sreća pa svetla nisu loša.
 
Kičerica od nastupa, mada ne koliko sam očekivao, nema puno boja, već kavezi i taj bik koga jaše najviše smeta. On u crnom providnom kombinezonu, vide mu se crne gaće, uvija se nešto, sreća pa svetla nisu loša.
Obožavam opis 😍 vide mu se crne gaće, uvija se nešto 😂
 
Koje strašilo je ovaj čovjek, ali nastup izgleda dobro
 
Nakon ovog nastupa,mogu da kažem da je sada San Marino spreman za svoj najbolji rezultat ikada!
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top