Sanja Vučić

Ne bih bas rekao da su stariji ciljna grupa u pop muzici, pogotovo danas kad je izvodjac proizvod koji donosi pare i van muzike.

Sanja moze mnogo vise, zato mi je i zao zbog razvoja situacije. A da joj trebaju bolji saradnici, trebaju.
 
Aman, zar se mora imati striktno neka određena publika, i čemu ta generacijska podela? Pa stariji više i uživaju u pravoj pop muzici nego mladi. Ako neko može skoro sve da peva, što da ne iskoristi taj talenat.
 
Tijana Bogicevic dusu dala za te starije. Imam jednu stariju koleginicu koja bi samo nju da slusa i one njene nastupe iz Kombank dvorane 🤣
I da, slazem se da Sanji trebaju bolji saradnici, od kompozitora (nek obnovi saradnju sa Dimitrovim), tekstopisaca, do menadzera, stilista...
Nek se ugleda na Saru Jo koja servira skupocu, snima savrsene spotove, moderne pesme, izgleda kao boginja...
 
Unpopular opinion, ali meni je baš tužno šta je ona napravila od sebe. Ajde nekako još ta promjena muzičkog pravca, makar ni to nije baš najbolje, ali ovo sve ostalo… Za koju godinu će izgledati ko Vendi (i to kao Vendi nakon 10 neprospavanih noći u šatorima, ne kao Vendi s Milanovog avatara).
Видиш мени се Сања баш пролепшала. Док је певала тај реге или штагод, била је пунија илити отекла од доброте/злобе/енглеског језика. Сад кад је почела са Ураганкама и овим српским/турбофолком, оперисала се, смршала и пролепшала се. Ја овде видим само напредак.
 
Mozda je vise offtopic ali ajde ovde. Sutra zvanicno Ivana izbacuje pesmu a i Ksenija u Amig Show-u radi premijeru🥳
 
Od pesama koje su bivše članice Hurricane-a izbacile kao solo izvođačice nijedna mi se nešto ne dopada, ali kako obožavam Sanjino pevanje mislim da ću njenu pesmu tu i tamo da pustim (već sam je čuo iz nekih besnih automobila po gradu) a možda i zavolim.

Malo sam se igrao i od tri nastupa za Loco Loco (ESC/Live On Tape/revijalni nastup na PZE) napravio moj savršeni mashup... :giggle: Pošto Hurricane nemaju temu staviću link ovde, a kako će ga EBU svakako blokirati (uložio sam žalbu, pa je "spor u toku" i video će neko vreme biti vidljiv - u najboljem slučaju 28 dana, a nakon toga bih zamolio Miloša da izbriše ovaj post da ne bi stajalo "Ovaj video je blokiran od strane EBU-a." :(

 
Lepo, ali ne znam koliko ti je pametno da ulažeš žalbu za snimke za koje si svestan da ne polažeš pravo. Možda bolje da kačiš na neki video servis gde ima manje kontrole.
 
Zapravo je ovo nekakvo "osporavanje" - na osnovu neprofitnog korišćenja (pregled, mešap ili miks, video sa komentarom...); nekada to prođe, samo se pojavi obaveštenje da se prihod praća vlasniku "video ne može da se montetizuje" Ja tu monetizaciju nikada nisam pokušao da aktiviram; mislim da ne bih ni mogao. Žalba je sledeći korak, ako ovo osporavanje ne prođe - to nikad nisam pokretao, jer može da utiče na kanal. Meni je YT kanal zapravo kao neki cloud za mnogobronje video snimke koje sam ranije čuvao na HDD-u, tako da iako mi ne prođe to osporavanje i video bude blokiran ja i dalje mogu da ga pogledam. :) A drugi video servisi - zaboravio sam sve lozinke za Vimeo i Dailymotion a i ne mogu ništa od toga da gledam na Smart TV-u; da puštam sa mobilnog. :(
 
U tom slučaju bi imalo smisla da držiš sve snimke kao privatne ako je primarno da tebi lično služi kao cloud, mada su ta prepoznavanja podudarnosti uglavnom automatska, iako ponekad neko i ručno prijavi ako vidi da je neko koristio tuđi snimak. Meni se jednom desilo da sam snimio nešto na ispraćaju našeg predstavnika u RTS-u lično i okačio na OGAE kanal, a jedna njihova zaposlena mi prijavila i bili blokirali, kao njihovo je vlasništvo, a uopšte nije bio njihov snimak već sam ja snimio. A sa druge strane kad sam pitao što niste prijavili onda i snimak Blicu koji je takođe snimao, kao pa oni imaju i svoju tv, veliki medij. Tako da eto, dešava ae i kada je snimak zaiata tvoj, može da se nađe pametnjaković koji će da ga ospori, a kamoli kada zaista nemaš prava na tuđe snimke. To što bi kanal bio isključivo neprofitan, ne znači da možeš da okačiš tuđe snimke. Npr. teorijski ja mogu da stavim na OGAE kanal nečiji spot ili snimak nečeg popularnog što bi i pored sporenja, donelo nove pratioce, ali ne bih se upuštao u to, bolje raditi na svom sadržaju ako je za publiku. Jeste lepo videti neke starije snimke kojih nema na YouTube-u ali pre ili kasnije se to može završiti gašenjem kanala zbog kršenja pravila. Čak je dovoljno svega par prijava u mnoštvu (kao za Baku Praseta) da ode kanal u istoriju.
 
15 milki za maltene mesec i po !! Ma bre to je već sad☄️Z V E Z D E T I N A☄️ kako joj je zapravo oduvek bilo suđeno da postane i ostane.
Ne mogu da opišem koliko mi je drago što se bacila u urbani turbo-folk. Sigurno je bila pod masom "moralnog" pritiska kako samim prelaskom u projekat HCN - tako i sad od pristojnity muzičkog ešalona kruga dvojke i njima priklonjenim kako se da videti po prejašnjim objavama ovde.

O versatilnom vokalu s kojom može kud' i kako hoće nemam šta da elaboriram, al' skidam kapu što se baca u vatru iz neke svoje zone udobnosti sa plesnim tačkama i spletovima. Nadam se da će da puca na tu kartu još jače. ❤️‍🔥🔥

Sanja je materijal bre za Marakanu, a ne Lude noći na RTS-u, ni Indie barove i pabove, a Bogami ni podrume sa navarenim auditorijumom.

Gazi, Čarapanko moja 🔥🔥🔥🔥🔥
 
Исто мислим, турбо Сања је звездетина, презгодна и прелепа, она реге Сања је била отекла од енглеског језика.
 
Sanja, bila i ostala za mene naš najbolji predstavnik na ESC! Svaka čas i puno sreće u solo karijeri 💪🏻🤞🏻
 
Hodam tako nesto i razmisljam.. nece Sanjci da se smiri dok se ne dokopa top 10 na ESC-u tj. bice 3. pokusaja 100%. Sigurni budite
 
Back
Top