Sanja Vučić

Ja je ocekujem vec 2024.
svetlana-ceca-raznatovic-hit-tvit.gif
 
Sem spota koji mi je pomalo simpa, pesma je živo smeće kao što je gore Stefan već rekao. Ne svidja mi se što je Sanja krenula u tešku seljaniju što se muzike tiče, počela da peva sve i svašta sa svakim pa i svuda
(videh kite je doooobro evrima i po nekim proslavama ili svadbama, gde već) a takav potencijal i kvalitet poseduje. Na žalost iako je obožavam i dalje, smer njenog muzičkog kretanja je po meni totalno pogrešan iako za nju komercijalno i materjalno isplativiji a u šta i ne sumnjam. Nisam verovao da ću za Sanju ikad tako nešto reći ili napisati.
 
Baš mi se ne dopada muzički smer kojim je krenula. Iskreno ova mi je gora od "Omađijan".
 
  • Like
Reactions: FFM
Meni ne smeta što je počela da snima komercijalu, ali mi je žao što shvatam da ne planira ništa osim toga da snima. Previše je talentovana da bi snimala samo šatorske i splavarske pesme.
Što se ove pesme tiče, pa u rangu mi je sa Omađijan, s tim da je Nucci ovde potpuno nepotreban i kvari mi utisak.
Je l' mi zaista nemamo nekog normalnog muškog izvođača osim Nuccija, Stojana, Vojaža i sličnih?
 
Stefan nije rekao da je smeće 😂 već suprotno

Meni ovo odlično! Obožavam ovo etno pjevanje. I Nucci mi odlično paše.

Sanja postaje mega A listerka
 
Slažem se sa tobom Milane. Meni smeta nekreativnost samo zapravo. Shvatila je da komercijala "prolazi" kod publike. Smatram da je pre grupe bila neprimetna i da joj je dugo trebalo da ispliva kao izvođač. Žao mi je jer je talentovana. Protiv komercijale lično ništa nemam,i sam je slušam ali dosadiše više. Niko mi sem Džordžija nije privukao pažnju od izvođača mlađe generacije. Svi ostali su mi već ispričana priča!
 
A meni u ovoj pesmi vise prija Nuccijev deo, a inace ga nesto ne mirisem 😂 Sanja je previse krenula da zavija dok peva, vise mi se svidjala ranije. Favorito Sanja je bila skroz sa merom i ukusom, takvog pevanja bi trebala da se drzi.
 
Narodnjački i zavijanje nije isto. Kada je čujem uživo kada krene neku pesmu na nastupu kao narikača. Ne prija uhu jednostavno. Sećam se izvedbe Čaje Šukarije u nekom tržnom centru ono je strašno..
 
Sanja je odlična pevačica i studio verzije zvuče odlično, ali iz nekog razloga, možda zato što namerno želi ili misli da tako ističe glas uživo stvarno, dosta više zavija nego što je u studijskoj verziji. Meni to ne smeta, ali to je tačno.
 
Back
Top