Sanja Vučić

Smeščina kao smejurija ili smećina...ne menja puno jer svakako sr.nje teško je u pitanju.
Ako korisnik foruma OGAE Srbija pod pseudonimom Lexi kaze da je pesma sr.nje onda nema sumnje da jeste ! Ne budite svi ovde 30+ milenijalci tako glasno, neprijatno je


OT: Sanja MAIN POP GIRL
 
Ako korisnik foruma OGAE Srbija pod pseudonimom Lexi kaze da je pesma sr.nje onda nema sumnje da jeste ! Ne budite svi ovde 30+ milenijalci tako glasno, neprijatno je


OT: Sanja MAIN POP GIRL
Ma bravo, kakav komentar, kakva oštroumnost prosuta u samo jednom komentaru. 😁🤝
Aplauz molim za dotičnog/dotičnu (možda i dotičnO (izvinjavam se pošto pol ne prepoznajem a rodnu ravnopravnost ipak duboooko respektujem) posebno za ovo ,,pseudonim". Različitost u svemu pa i muzičkom ukusu respektujem i ne libim se svoj 😎 da iznesem a kome se ne svidja i to me zabole leva prepona. 👍
P.S. I naravno, napred Sanja, ipak je turbo/folk/dj/MC i današnja komercijala, mnogo isplativija a ujedno i sinonim ,,oštrumnima" za kvalitetan ,,main pop". 😁😁👍Da nije tužno bilo bi možda smešno.
 
Meni i Omađijan i Đerdan baš dobre i hitične, samo neka grabi naprijed, gradi ime a onda je lako prešaltati se na neki drugi zvuk koji, takođe, može da pjeva i to sjajno.
 
Odlicna Sanja. posto ima i fanove i hejtere znaci da je na dobrom putu i samo neka nastavi tako😍
 
Meni se ovaj njen pravac ne dopada uopšte, ali šta je tu je. Nju volim i poštujem, neka je živa i zdrava, ali ako ne snimi nešto što je po mom ukusu za mene je umrla.
 
Umro sam na nazive pjesama s albuma, koliko voli turcizme 😂

1. Omađijan

2. Vala merak mi je

3. Đerdan ft.Nucci

4. Hanuma

5. Čarapa i papuča

6. Jorgovan na jastuk

7. Almanah

8. Pendžer

9. Kijamet
 
Sanja je stvarno na putu da postane jedna od najvećih zvezda na ovim prostorima. Očekujem da će za koju godinu i ponovo da se oproba na Evroviziji, a ovaj put će imati i kompletnu slobodu da uradi sve kako ona hoće, što kapiram da nije imala prethodna 2 tj. 3 puta.
 
Bilo mi je žao kad su se raspale, ali tačno se vidi koliko je nju HRC potiskao, sve 3 pesme su joj bolje od većine pesama koje je imala sa njima.
 
Back
Top