Sanja Vučić

Apsolutno, nekoliko onih HCN pjesama baš nisu bile za nju, ove tri njene sve kidaju. Zaslužuje da bude #1 na ovoj ex-Yu sceni, svaka čast
 
Pojela. Napokon da mi se dopadne nešto njeno.

Je l' se to u svakoj pesmi za Južni vetar u tekstu spomene južni vetar? :D
 
A pesma traje tačno 3 minuta, mogla je komotno i na PZE, verovatno bi nadmašila "Zumi zimi zami" :)
 
Sanja je stvarno na putu da postane jedna od najvećih zvezda na ovim prostorima. Očekujem da će za koju godinu i ponovo da se oproba na Evroviziji, a ovaj put će imati i kompletnu slobodu da uradi sve kako ona hoće, što kapiram da nije imala prethodna 2 tj. 3 puta.
Ako se vrati sa ovakvim nečim, ne vidim baš šta ima da traži tu....
 
Što reče jako lepo Kris Kovač juče na NovaS kad je gostovala sa Nađom, za viski i brza kola...ovakav tekst ne želim ni da prismrdi Evroviziji iskreno...a ni ovakav orijentalni prizvuk... :/
 
Ne da je trebalo, već da je moglo komotno da se nađe na PZE jer se uklapa u 3 minuta, a pritom je svakako konkurentnija od mnogih koji učestvuju ove godine.
 
Ma ako, ako, super što nije... :)
Mogla je i Dara - "Koka Roka"
Pa eto i Šikica je mogla..
 
Pa glupo je upoređivati Sanju sa Bubašvabom. "Hanuma" prati tematiku serije, a i sa tom temetikom tekst je vrlo slojevit i ima veliku raznovrsnost reči. Naravno da bi tekst bio malo drugačiji kad bi sa ovim učestvovala, pa čak i da je samo ovako pesma, a ne za Južni Vetar.
 
Ali ovakav način pevanja nije za Evroviziju nikako.. Mislim može sve, meni ne smeta ali za neki rezultat pristojan, a pogotovu kod žirija ovakav melos ne ide nikako, taj način pevanja posebno.. nije to to..
 
Nije "zapadnjački" pa imamo i mi valjda čist kršteni pop u pm.. 😄
 
Od tri solo pjesme ova mi se najmanje sviđa, ali nije loša. Mislim da neće imati uspjeh kao prethodne dvije.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top