mk Severna Makedonija 2022: Andrea - Circles

Pa baš tako izgleda, kao ne znamo kako da preuzmemo odgovornost da smo loše i birali i prošli na poslednje 2 Evrovizije (a i 2020. bi ispali), pa aj' da svalimo na Andreu i bacanje zastave. Hajte molim vas

Ja ne znam zašto oni ne angažuju svog čovjeka Dimitrova da napravi ili neku hitčinu brzu ili baladu moćnu i uzmu neku od mladih talenata za sledeću godinu, ne bi omašili sigurno.
 
Pa ne, gde je sada švajcarska televizija da drekne jedno preteće saopštenje što je Marius kad su ga prozvali da prolazi u finale počeo da udara onu zastavu na stolu lol 🙄
 
Neka naprave bolju pesmu Lari od one sa NF.
 
Preterivanje par ekselans. Mogli su da se obuzdaju makar do kraja ESC-a, a ovo za potencijalno odustajanje je tek posebna priča.
 
Sve EX YU drzave propast na ESC. Kuku ostacemo sami i bez bodova lol
 
A da samo, ne znam, pošalju dobru pesmu i spreme dobar nastup? Jel stvarno lakše povući se?
 
Sad da sam na njenom mestu uzeo BiH onu zastavu i dupe obrisao sa njom pred svima, pa im eto zastave, jb*** ih zastava papirna.
 
A da samo, ne znam, pošalju dobru pesmu i spreme dobar nastup? Jel stvarno lakše povući se?
Makedonija jos pre dve godine pobedila na glasanju zirija i bili osmo mesto ukupno. Realno sta hoce? Mi takav plasman nismo imali u zadnjih 10 godina!

Nek prestanu da jedu govna. Imaju jednog od najjacih kompozitora na Balkanu.
 
A da samo, ne znam, pošalju dobru pesmu i spreme dobar nastup? Jel stvarno lakše povući se?
Pa nema 😥 Veće zvezde ako ih i imaju neće na ESC ili će se to desiti izrazito retko, od ostalih izvođača jako teško se neko adekvatan nađe, a tek s autorima je kriza. Ja ne znam ni što se svi kunu u Dimitrova koji svake prestupne napravi nešto što valja, i šta sad npr. Vladani znači što joj je Dimitrov čeprkao po pesmi.
Nisu CG i MKD timovi milionerka Emina Jahović pa da ga plate tako da im stvarno odradi produkcijski masterpiece.
 
Meni je oduvijek nejasno kako neke manje uspješne države na ESC-u imaju jedan-dva bljeska i to je to; evo recimo bilo bi mi logično da nakon Proud budu nezasitni, grizu i dalje i trude se.. kad ono godinu kasnije već beznadežni Vasil je bo te
 
Back
Top