si Slovenija 2022: LPS - Disko

Dopala mi se kada sam je prvi put čuo.
A onda se pojavio Batista Cadillac.

Dobra im je muzika, u svakom slučaju.
 
Super su, ali ja sam navijao za All In, ta pesma me opčinila.

Mada pored te pesme i LPS-a, zaista mi ništa drugo nije privuklo pažnju.
 
Minipop

MruRDFo.jpg
 
Da, člamovi grupe su:

Filip Vidušin
Gašper Hlupič
Mark Semeja
Zala Velenšek
Žiga Žvižej
 
  • Like
Reactions: Mrm

Live iz finala, meni sasvim dobro zvuči, čini mi se da je kraj namerno tako otpevan. Mada mi njihovo ponašanje na sceni izgleda kao da im je i pre samog finala rečeno da se ne nadaju previše, ali žiri baš i nije imao razloga da ih onako uništi.

EDIT: Pogledala ponovo, po reakciji koju je napravio, ipak će biti da je zeznuo tu visoku notu.
 
Ova njihova pesma je možda slabija od prethodnih izdanja, ali je daleko konkurentnija od pobedničke, koja mi je njihova najgora pesma od 2010.
 
Nekako meni je baš vintage Yugo rock pesma, baš se izdvaja, drugojačije je..
 
Nekako meni je baš vintage Yugo rock pesma, baš se izdvaja, drugojačije je..
Meni je više nekako Jamiroquai gruvi fanki fazon. Jedino mi taj slovenački baci malkice i indirektno malo na yugo retro, al da je na engleskom ne bih to ni pomislio.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni je više nekako Jamiroquai gruvi fanki fazon. Jedino mi taj slovenački baci malkice i indirektno malo na yugo retro, al da je na engleskom ne bih to ni pomislio.
Moguće da si upravu..
 
I ova pesma mi se baš sviđa! Neverovatno je da od pesama koje sam do sada čuo nemam skoro ni o jednoj negativno mišljenje. Još će mi Italija ispasti najgora. :LOL:
Otpilike da sam ovako nešto i očekivao od Slovenije gledajući naziv pesme i izgled benda, ali teško da će ovaj disko izboriti dovoljno poena za finale, nažalost. :(
Baba pevača Filipa je Srpkinja iz Pirota i on je do sada često dolazio u Pirot što mi je zanimljivo. :D
 
Lepa cover slika za singl..

Single-Front-Cover.jpg
i

Izašla i studijska verzija, pesma konačno i na Spotify


Meni nekako bolja live verzija ili sam se navikla na nju, pa je zato.
 
  • Like
Reactions: Mrm
LPS uživo u emisiji "V petek zvečer"

 
Lepa cover slika za singl..

Single-Front-Cover.jpg
i

Izašla i studijska verzija, pesma konačno i na Spotify


Meni nekako bolja live verzija ili sam se navikla na nju, pa je zato.
Live verzija bolja mnogo
 
Ni mene, meni je ovo pregotivno i mislim da će mnogima biti simpatični i izdvojiti se dovoljno da skupe glasove za finale. Pogotovo što je prvo pf prepuno sličnih balada i poskočica sa upečatljivim nastupima, a oni će biti sami za sebe ovakvi
 
Back
Top