rs Srbija 2022: Konstrakta - In corpore sano

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,995
Points
118
jfjbWRa.png

Predstavnica Srbije u Torinu biće Ana Đurić (1978), poznatija kao Konstrakta. Kao pobednica "Pesme za Evroviziju '22", dobivši 12 poena i od žirija i od publike, dobila je priliku da brani boje naše zemlje na 66. Pesmi Evrovizije.

Nastup u polufinalu Pesme za Evroviziju


Video spot

 
Last edited:
Mirno i spokojno sačekati 2023 godinu, a umetnici poželeti sve najbolje u Torinu.
 
I ja ih citam... ljudi su ostali u 2006. Prizivaju Mariju i Joksimovica, Gospode pomiluj...
Ali u maju ce pojesti to sto su govorili i navijati za Konstraktu kad pokida u polufinalu. Iskreno, iz ove perspektive, drugaciji scenario ne vidim.
 
Ako prodjemo u finale, izmedju cetvrtka i subote opet ima da krene hajp pesme, samo u celoj Evropi.. Ocekujem puno!!
 
I ja ih citam... ljudi su ostali u 2006. Prizivaju Mariju i Joksimovica, Gospode pomiluj...
Ali u maju ce pojesti to sto su govorili i navijati za Konstraktu kad pokida u polufinalu. Iskreno, iz ove perspektive, drugaciji scenario ne vidim.
Cak ni ne mislim na te iz 2006. nego na one koji pisu "sekta", prizivaju Putina da "pritisne to crveno dugme" i kako smo moralno propali kao drustvo 😂
 
Jos komentari kako "treba ponovo da nas bombarduju", "da ih je sramota sto nas ona predstavlja", "da je pobegla iz ludnice"... Uzas.
 
Pa kao da smo očekivali bilo šta drugo... ko god da je otišao bilo bi tako. A sad pošto je otišlo nešto netipično za lokalni mozak koji sluša samo MC Stojana, hejt je još veći.
 
Pre pobede generalno pozitivni komentari - ali nakon pobede se aktiviraju dezurne Slavice i Miloradi da opljunu po satanizmu
 
Ma to su sve mazge koje su navikle da slusaju Cobija, Stojka, Janka, Stanka i razne druge splavare i splavaruse.

Ko im je kriv sto su ograniceni i sto ne kapiraju pesmu.
 
Ja mislim da su dobar deo tih što negoduju i snebivaju zapravo Turbyjeva "časna" Srbija koja neguje "vrednosti i svetonazore", a nešto manjim delom Lukasova i Stojanova kurve/šmrk/splav Srbija 😅
Jer mislim da je "In corpore sano" priča koja je najteža bumerima (starosnim ili pak psihološkim) da je skapiraju.

Inače, mene samo brine da nas ne izbojkotuju na ESC, nevezano za pesmu i predstavnicu, nego kao, već se naša neutralnost u trenutnom sukobu i onaj proruski protest pogrešno tumače kod mnogih kao da mi sad svesrdno i zvanično ful podržavamo Rusiju. Kontam da nema govora o diskvalifikaciji, ali sad kad nema Rusije i Belorusije na takmičenju, mi smo potencijalno glavna meta za izdrkavanje publike i ESC javnosti. Samo da ne bude tog bojkota i bukanja po izlasku na scenu tako apriori na političkoj bazi.
 
Ti komentari postaju predvidivi. Svake godine isto. Da je otisla Sara, onda bi se snebivali i krstili kako je vulgarno. Da je otisla Zorja, onda bi bilo - evo mi opet etno saljemo, kad cemo shvatiti da to ne prolazi. A sada mislim da su se ujedinili i "moralisti" i "urbani" u zadatku pljuvanja domaceg predstavnika.
Jedino ne znam koliko je Konstrakta spremna da izdrzi tako nesto, verujem da ona na to nije navikla. :(
 
Pa ako bude nekog bojkota onda i bolje sto smo K poslali. Zamisli Saru da su mi izbojkotovali pa da ima dva ispadanja, daleko bilo.
 
Verujem da Sara ne bi ispala cak i da je bojkotuju, samo verovatno u finalu ne bi prosla bolje od nekog 18. mesta.
 
Vidim naši već maštaju da će RTS promeniti odluku loool
 
Ma ljoljcina. Zatucana garda koja dalje od splavova nije nista videla.
 
Back
Top