Televizija

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Joined
2 Feb 2022
Messages
1,259
Points
118
Opšta tema gde ćemo pisati o TV programu lokalnih i regionalnih televizija. Emisije, kvizovi, naučni program...sve dolazi u obzir.
 
Last edited:
ljudi ste videli novu špicu tv dnevnika ?

meni lično deluje sterilno a boje su morbidne, planeta podsvesno podseća na sliku virusa hahaaaa , prekratko i sve ukupno nekako tupo i frigidno. Ne dopada mi se uopšte !

Pozdravljam novii studijo ,konačno...odlično.

Još samo da promene dikciju onako kako srpski narod realno govori. Idioti.
 
Konačno posle par meseci zatišja i xyz godina odsustva 🙌
https://nova.rs/survivor/survivor-uskoro-na-nova-s/

Verovatno su snimali, ili tek kreću. Mislim da im produkciju radi neka turska firma, a sudeći po reklamama na hr portalima ovo je opet regionalna varijanta - što je još bolje (sumnjam da snimaju posebna izdanja).
 
Da li će neko pratiti ovaj naš Survivor? Negde objavili da će voditelj biti glumac Bojan Perić...
 
Otkad je ovo bilo... Ako sam i gledao... sve sam zaboravio ...

 
Pratim američki Survivor, pratiću i naš, naravno. Gledao sam i one stare sezone.
 
Ova hibrid ideja pola ''celebs'', pola plebs mi nije nešto na prvu...naročito Milica Dabović, ali kapiram da je tu da pravi haos.
 
Što je najgore, nije ni pola VIP ni pola običnih takmičara već samo njih 4-5 što su poznati... Čista glupost. Ali pratiću svakako..
 
Mrzim VIP Survivor, tako da mi je drago što ovaj nije VIP. Pratiću ako bude bilo na torentima.
 
Gleda netko australski Survivor? Uživam u svakoj epizodi, daleko su mi zanimljiviji od Amerikanaca, odlično igraju. U zaostatku sam nekih 5 epizoda, nadam se da je i dalje zanimljivo.
 
Svi hvale taj Survivor. Možda odgledam nekad. Vidim da je počela nova sezona američkog, ali nešto me mrzi.
 
Gledao sam jednu sezonu australijskog, ali se baš ničega ne sećam. Pratio sam nasumično i američki, ali sam se brzo prebacio na britanski I'm a Celebrity... Get Me Out of Here! i to već godinama pratim, iako su sličnosti sa Survivorom minimalne. Pogledaću i ovu regio verziju sutra.
 
Joj, koliko je ovo loše. Dva pobednika će imati šou gde je celi smisao biti JEDINI preživeli. Izgoreli u nameri da sve bude Srbija vs Hrvatska (što mi je tek bolesno).
 
Back
Top