gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2022: Sam Ryder - SPACE MAN

Nastup UK snimljen na žiri probi drugog polufinala

 
Mene sada zapravo ova pesma podseća na neke od Robija Vilijamsa.
Sviđa mi se dosta i od glavnih kandidata za pobedu voleo bih njega da vidim.
 
Pozitivno iznenadjenje, kul pesma, nekako se jos uvek bojim da ce biti overshadowed od ostalih ali red je da ostvare dobar plasman.
 
Teško mi je zamislivo da UK bude na pobedničkom postolju nakon niza krševa koje su slali. Ovo je pesma svakako mnogo iznada takvog proseka, ali ne znam....
 
Sta reci kad sam na kraju navijao da prestigne Ukrajinu, iako sam znao da to nije moguce 😅
Pesma svakako nije bila za pobedu, ali svaka cast na drugom mestu, nadam se da ce im ovo biti podstrek i da se trude i narednih godina.
 
Nastup je zaista bio pobednicki, ali situacija nije dala...
 
Ovo je astronomski (pun intended) uspeh za UK. Tako mi je drago da pesmetinu It's My Time nasleđuje ovo u aleji zaslužnih koji su ostvarili TOP 5.
Sigurno će neko viđeniji iz TaP management-a ići dogodine.
 
Godinu dana nakon It's My Time i top 5 plasmana zavrsili su poslednji. Valjda se nece ponoviti istorija.
 
Čudno mi da je UK drugo mjesto 😂

Hrvatska mu nije dala ni jedan jedini bod
 
  • Like
Reactions: FFM
Ja ovo nikako ne razumem, kao ni pomamu za pesmom, ali na kraju se hogami navijalo za UK oberučke 💀
Ne može se sve razumjeti, ili osjetiš ili ne 😀

Ja sam stvarno ponosan na njega, mislim da mi je on sad jedan od omiljenih esc izvođača koje sam gledao u zadnje vrijeme, baš neka čista pozitiva iz njega izbija, i žao mi je jer mu je pobjeda ukradena
 
Svaka čast za UK, ostvarili večeras više bodova nego zadnjih 20 godina zajedno, čestitke i sve najbolje ikada! 🙏
 
Bar ce verovatno dobiti organizaciju ako nista drugo.
 
Drago mi je da se plasirao bolje od Kornelije i Brividija, osim što su mi svo troje (pre svega pesme) bukvalno ikone precenjenosti i izvikanosti ove godine, kako god da su završile.
Možda je do mene i mog ukusa, ali to je stvarno poslednji tip pesama koje bih ja svesno i planski upalio da slušam.

Valjda mi je UK od starta bila "najmanje zlo" u pomenutoj trojci pa kao ok, ali ne volim ekstremno favorizovanje ikoga od strane žirija, i drugo mesto mu je previše po mom skromnom mišljenju 😁
Svakako, lepo je da se UK vratilo na ESC na velika vrata.
 
Meni je iskreno drago, možda jeste previsoko, ali pesma jeste kvalitetna i on zaista fantastično peva. Sigurno da je uticila i popularnost na društvenim mrežama, ali sam se do kraja nadao da možda može učiniti nemoguće i stići one kretene. Držim fige da dobiju organizaciju.
 
Back
Top