gb Ujedinjeno Kraljevstvo 2023: Mae Muller - I Wrote A Song

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,185
Points
118
NuSHOE0.png


BBC je ovog jutra objavio da će njihova predstavnica biti Mae Muller (25). Pesma se zove "I Wrote A Song", a pored nje, autori su Lewis Thompson i Karen Poole.

Išla je na turneju sa Little Mix, a sarađivala sa reperom Aičom i di-džejem Sigalom. "Tap management" je i ove godine bio deo procesa selekcije britanskog predstavnika.


Muller.png
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mrm
Ovo je dobra pop pesma, ne znam kakav je pevač, nadam se da ume da izvodi ovo, nije prezahtevno..u poređenju sa lani pogotovo..
Podseća malo na Little Big zaista, dobro je... :)
 
E ovako nesto sam ocekivao od Noe Kirel. Bravo UK, drugu godinu za redom volim uk pesmu.
 
Who the hell is Eddie Edgard i ona ova napise pjesmu
 
E ovo je BOP u pravom smislu riječi, bravo za UK! Noa Kirel, gledaj i uči.
Na sve to, Mae djeluje jako karizmatično i mogao bi ovo biti još jedan dobar rezultat za UK.
#pozitivnoiznenađen
 
Kul je, nisam pao na dupe doduše. Možda mi je za gram slabija od Noe.
 
Pesme zemlje domaćina i UK su mi skoro uvek nebitne i slabe, ali izgleda da u ovoj kombinaciji dva minusa stvarno daju plus, pa mi je ovo sada prijatno iznenađenje. Još ako joj skroji BBC neki fin nastup...deluje mi da bi opet mogli da pobegnu od standardno lošeg finalnog plasmana.
 
Bogami pesme domaćina su vrlo često bile jakooo dobre, meni je broj 1 2009. baš Rusija, 2012. godine baš Azerbejdžan, 2011. Lena - "Taken by a stranger" je bolje od "Satellite".. :)
 
Ali kako je odmah prvim stihovima zakucala, kraljevski:

When you said you were leaving,
to work on your mental health,
you didn't mention the cheating,
you kept that one to yourself


Kakva sjajna lirika za šire narodne mase, obožavam!
 
Back
Top