ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

ko zna, ako stignu uopšte do Torina ove godine baš kao i Rusija .. više ništa nije nemoguće.
 
Ma stići će obe države.
pa to nije iznenađenje a okolnosti su takve kakve jestu ... kome normalnom je do pesme ? ...nego postoji i drugi veći problem, ne znamo gde će to završiti pa se nemoj čuditi da to stigne SVE i da esc bude otkazan.
 
Tek sam sinoć preslušala pjesme, da bar malo budem u toku. Jedino mi se Roxolana izdvojila i ostavila odličan dojam.
 
Ovo bih gledao danas samo da vidim Džamijinu reakciju kad krene Alina Pash. Trebat će joj hitna vjerojatno, eventualno egzorcist kad u nju uđu duhovi zaboravljenih predaka

61BDD07B-1430-4D00-842A-E0DEB6A298E6.gif
 
Vidio sam to, ali nisam skužio da su neki ozbiljni protesti 😄 samo fanice po internetima
 
Ma glupost pahahahah još gluplje nego kad su prošle godine protestovali protiv Elene i El Diabla na Kipru
 
Kažu da bi reakcija javnosti mogla da bude užasna ako pobedi Alina zbog ovoga, kao da im je to bitnije od rata lol Ali 'ajde, konkurent manje Zorji.
 
Ne pratim ih uopšte ,polako ! ....prerano je da trošim vreme a upitno jel će ovi uopšte dospeti do Torina u maju .
Šta ? već uspeli da naprave skandal :ROFLMAO: ..
Bože šta će tek biti na Vidbiru + Veštica im u žiriju :ROFLMAO:
 
Back
Top