ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

A ne znam, meni sad kad gledam Jamala stvarno izgleda kao logična pobjednica tada, iako nisam podnosio ni nju ni pjesmu tada.

Nekako više nego Australija ili Rusija.
 
@Nije sve tako sivo problemi dolaze, pogledajte, to je nažalost tako, to nam je realnost, to je borba protiv Rusije, ljudi rat je u toku, sve zemlje su pogođene na neki način, ekonomski, talasom izbeglica, direktnim sukobom..
Nemojte zatvarati oči, ne dajte da vam ovde pune uši po vestima...
 
Pa gde je Ukrajina uopste uspesna? Ima ih 10 puta vise od Hrvata a jesu ikada bili negde na SP u fudbalu? Kosarka? Tenis? Poznati glumci ili muzicari iz Ukrajine?

Sta oni imaju uopste za promociju osim ESC?
Ja sam zaista razočaran da čitam ovakve stvari na stranici koja se bavi Evrovizijiom.. :(
 
Pa ja mislim da većina nas podržava Ukrajinu van evrovizije, ali evrovizija i dalje treba da ostane muzičko takmičenje, stvarno nije u redu prema drugim učesnicima jer svi su se trudili i mnogi su došli da ciljem da pobede, ali to ove godine uošte nije bilo moguće.
 
@Mrm problem je što ti prihvaćaš nepravdu, a većina nas ovdje ne, ti podržavaš nepravdu prema ostalim izvođačima, ovo je natjecanje za najbolju pjesmu i to tako treba bit bez obzira na sve, barem u mojim očima... ne znam šta ti nije jasno
 
I sad cemo da strepimo za zivot ucesnika naredne godine jer ovi hoce da organiziju ESC u Marijupolju.

Ludilo.

Kako god garant ce da guraju neko mesto na zapadu Ukrajine kao domacina
 
Velika Britanija bi pobedila znači da nije bilo Ukrajine, verujte mi da Velika Britanija nema nikakav problem što je Ukrajina pobeila, pa dali su joj 12 ljudi iz Britanije..
 
@Mrm problem je što ti prihvaćaš nepravdu, a većina nas ovdje ne, ti podržavaš nepravdu prema ostalim izvođačima, ovo je natjecanje za najbolju pjesmu i to tako treba bit bez obzira na sve, barem u mojim očima... ne znam šta ti nije jasno
Da li je Velika Britanija bila najbolja pesma? Nekom jeste, nekom možda nije da li bi ste se složili sa pobedom Brotanije iako vam nije najbolja pesma, kad već ovako kažeš?
 
Da li je Velika Britanija bila najbolja pesma? Nekom jeste, nekom možda nije da li bi ste se složili sa pobedom Brotanije iako vam nije najbolja pesma, kad već ovako kažeš?
Ukrajina je dobila 93% mogućih tvt glasova, po tome ispada da je ovo najbolja pjesma u povijesti eurovizije, mislim da sam sve rekao s time i neću se više raspravljati na tu temu jer nema smisla
 
Ali potpuno nebitno da li bi pobedila UK, Španija, Portugal ili neko sasvim treći. Mašiš poentu. Oni bi pobedili zbog pesme, nastupa, podrške žirija i publike - a ne iz sažaljenja.
 
UK ili Španija, verovatno Španija jer bi imala mnogo veći tvt, Španci nisu srećni.
Ali opet ne razume ovo, ti bi dakle diskvalifikovo Ukrajinu, da bi pobedio neko drugi.. 🤷‍♂️

Ukrajina je dobila 93% mogućih tvt glasova, po tome ispada da je ovo najbolja pjesma u povijesti eurovizije, mislim da sam sve rekao s time i neću se više raspravljati na tu temu jer nema smisla
Ali kako smo mogli zaustaviti ljude da glasaju? Ja vas ne razumem..
 
Pa gde je Ukrajina uopste uspesna? Ima ih 10 puta vise od Hrvata a jesu ikada bili negde na SP u fudbalu? Kosarka? Tenis? Poznati glumci ili muzicari iz Ukrajine?

Sta oni imaju uopste za promociju osim ESC?

Bili su na SP u fudbalu 2006,igrali četvrtfinale.Pa Šahtar osvojio Kup Uefa.
 
Da, čak i diksvalifikacija je bolja opcija od ovoga! Neka ne učestvuje a prihod od televotinga neka ide kao pomoć narodu Ukrajine.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Da, čak i diksvalifikacija je bolja opcija od ovoga! Neka ne učestvuje a prihod od televotinga neka ide kao pomoć narodu Ukrajine.
Ali ako se oni diskvalifikuju, diskvalifikacija Rusije i Belorusija gubi svaki smisao.. 🤷‍♂️
 
Da se rat nikad ne desi, najvise bi voleo utopija jeste, ali najiskrenije. Ja i dalje mislim da nad svi ratovima ima neko odgore ko sve komanduje i odredjuje, tako je nazalost vekovima bilo i izgleda bice. Kako to ljudi ne razumeju 21. veku bas ne kapiram. Ja se zato ni na jednu stranu ne stavljam, niti nekoga osudjujem. Znam kroz sta je moja porodica prosla 90' i ne zelim nikome to. Ne zelim to svojoj deci, niti bilo cijoj deci.
A muzika nek bude muzicarima utopija opet 😁
 
Back
Top