ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

Kontekst je u pitanju, ukombinovan sa pogresnim nacinom razmisljanja osobe na poziciji, koji tvrdi da odredjena zemlja treba da da drugoj zemlji poene na konto politickih odnosa, a ne pesme.

Kad moram da crtam

Da, ali to se zapravo nije desilo, zašto ste onda pošli od toga da stav neke osobe koja nema veze sa Evrovizijiom, uništava Evroviziju, kada se to NIJE desilo?
Zašto niste pristupili celoj stvari sa pohvalom da zapravo Ukrajinski žiri nije glasao prema političkim kriterijima? :)
Mene to zanima, čisto da vidim koja su vam razmišljanja.. :)
 
Ukrajinski ziri je pokazao kompetentnost stavivsi u bottom 2 dve pesme koje su zavrsile u top 5

Ali dzaba kad opet izvrces i samo postavljas kontrapitanja

Ministar nema indirektne veze sa Evrovizijom kao sto je pobeda Ukrajine zasnovana na muzici
 
Ukrajinski ziri je pokazao kompetentnost stavivsi u bottom 2 dve pesme koje su zavrsile u top 5

Ali dzaba kad opet izvrces i samo postavljas kontrapitanja

Ministar nema indirektne veze sa Evrovizijom kao sto je pobeda Ukrajine zasnovana na muzici
Sam si danas rekao da su nas 26 člana žirija stavili na dno, iz raznih zemalja, kakve to veze ima sa Ukrajinom onda?

Po pogledaj samo žiri Norveške i Austrije..

Pa pogledaj Moldaviju, 16 poena kod žirija, preko 200 kod televotinga.. 🤷‍♂️🤷‍♂️

"ICS" i dalje stojim iza toga nije žiri friendly pesma, i dobro smo i prošli, obzirom da je kompozicija vrlo jednostavna, a vokal zaista da i ne govorim, to MORATE biti svesni.

Da li ti zaista misliš da je Ministar Tkachenko došao i rekao da stave Konstraktu "In corpore sano" na poslednje mesto? 😂😂
Zašto onda dotični gospodin nije na vreme rekao da glasaju za Poljsku i Litvaniju? 😂
 
Da, mislim. A nije rekao za Litvaniju i Poljsku zato što je mislio da se podrazumeva da ih podrže.
Eto čisto da imaš odgovor i na tvoja pitanja koja postavljaš samo sa razlogom da pobegneš od početne teme razgovora.
 
Ne bih da ti rusim sneska, ali vokal i kompozicija ne odredjuju glasove zirija. Znam da ti je mozda tesko da shvatis, ali je tako. I nema potrebe da navodim primere, samo izvoli izlistaj rezultate zirija svake godine i to je to.

Evo pocecu ja, Il Volo na 6.mestu kod zirija
 
Dobro, uvođenje ili neuvođenje sankcija Rusiji su odredili da nas žiri stavi na 11 mesto.. 😂😂
 
Nije bitno ko je odredio nas za 11. mesto, nego ko je odredio Ukrajinu za 4. mesto kod žirija. Nemojte samo o empatiji, i žiri su ljudi itd.

Pljunuli su u lice svim izignorisanim etno pesmama ikad na Evroviziji, počevši od Šuma prošle godine pa nadalje.

A inače za ove iz Litvanije i sa Islanda što nose ukrajinske zastave svuda, bilo bi dobro da ih neko podseti da imaju svoje zastave. Zastava je ipak svetinja, a ne moneta za potkusurivanje i ulizivanje radi glasova.
 
Ne bih da ti rusim sneska, ali vokal i kompozicija ne odredjuju glasove zirija. Znam da ti je mozda tesko da shvatis, ali je tako. I nema potrebe da navodim primere, samo izvoli izlistaj rezultate zirija svake godine i to je to.

Evo pocecu ja, Il Volo na 6.mestu kod zirija
Pa sad ni 6. mesto nije dovoljno dobro od 26 ili koliko već.. 🤐
A pritom trash, kič pop opera isto nije baš žiri friendly materijal, i drago mi je zbog toga, koliko smo mogli da vidimo i iz drugih primera, potrebno je nešto ipak malo manje bombastično, svedenije, na engleksom u prvom planu, ali ne mora naravno.. Nema tu 100% pravila, naravno, taman posla, to bi bilo potpuno bezveze, ali postoji neki šablončić mali što se kaže..
I da, i dalje stojim iza toga da žiri voli pomalo kliše, izlizane tekstove na engleksom, sa porukama into your face pa čak i o miru, o pravima ljudi itd..
 
Bored Disinterest GIF
 
Da pesma Il Vola na Evroviziji je pored odličnih vokala izlizana pop opera.. :)
Bombastično, atraktivno, isto kao što je atraktivna neka brza pesma sa koreografijom, popularno, ok, nikakav problem sa tim apsolutno, ali to je tako, nema težinu neku.. :)
 
Izlizane pop opere ne valjaju, ali zato su izlizane pesme o miru super :ROFLMAO:

Težak si za diskusiju baš zato što se kao prvo postavljaš sa visine prema svima drugima, a odgovaraš na samo one delove postova koje ti odgovaraju i onda rasprava traje u nedogled, kao u skupštini bukvalno. Evrovizija nije baš takva kao što je predstavljaš, vokal, kompozicija, poruka mira i podržavanje politički ugroženih zemalja.
 
@Choda

Gde sam reko da pesme o miru i porukama into your face valjaju?
Zašto tako pišeš..
 
Kalush će nastupiti u hrvatskom Umagu na Sea Star festivalu koji se održava 27. i 28. maja. Pored njih, tamo će biti i Konstrakta.

zVC0UUd.jpg
 
Da ziri 'ne glasa' po direktivi videlo se 2016. kada je polovina smestila Sergeja na poslednje mesto. Voleli pesmu ili ne, ne moze niko da kaze da je zasluzio da bude poslednji.
 
Da ziri 'ne glasa' po direktivi videlo se 2016. kada je polovina smestila Sergeja na poslednje mesto. Voleli pesmu ili ne, ne moze niko da kaze da je zasluzio da bude poslednji.
Upravo, i tu ne moze biti opravdanje ljudski faktor.
 
Back
Top