ua Ukrajina 2022: Kalush Orchestra - Stefania

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
7,986
Points
118
22tuokU.png

Na ukrajinskom izboru, 12. februara, takmičiće se 8 takmičara čije su pesme odabrane među 284 koje su stigle na konkurs. Marija Efrosinina će voditi finale, dok će se Timur Mirušničenko javljati iz green room-a.

Poslušajte pesme klikom na naziv pesme.

Prva polovina finala
Druga polovina finala
Finale je na programu 12. februara od 18 časova na kanalu UA: ПЕРШИЙ.

sQduXey.jpg
 
Last edited:
Od pesama koje sam čuo, najbolji su mi Roksolana, Alina i Kaluš, tim redosledom. Ko god da pobedi od njih troje biću zadovoljan.
 
Slažem se s tom trojkom, isko mi u blagoj prednosti možda Alina
 
ja još imam osećaj da ovi neće ni nastupiti ako se opet zarati :oops:
 
Članovi žirija na Viudbiru 2022 su:
Tina Karol - učesnica esca 2006
Yaroslav Lodigin
a treći potvrđeni član žirija je veštica sa poznatim pitanjem učesnicima Vidbira " čiji je Krim" ... pa rsuki ,ruski, srce nemoj da brineš 😂
Zbog te idiotkinje Maruv nije otišla na esc i pobedila te godine. Kakav je to hit bio. Sami sebi oduzeli miminum top 3 ako ne i samo pobedu. Majstori su za samosjebavanje. Još im samo evrovizija ide, pa sad videćemo dokle.
 
Ta Alina mi je loša, još ono krindž repanje. Kalush ili kako već je dobar.
 
Meni je Alina odlicna, a rep deo bih izbacio, iako se meni to dopada. Moj favorit na ukrajinskom izboru, a ako prodje, bice mi sigurno u TOP 5 na ESC. Jedino ako uzivo ne bude tako dobra, onda ....
 
I meni najbolji Roxolana i Kalush. Ne kuzim hajp oko te Aline.
 
Dobro je ovo, gde mi je ovaj refren ili ne rep deo odlican. Ovaj rep deo kao da je tek tako ubacen. Nekako mi se ne slaze. Kao odvojeno mi je odlicno. Mozda ce mi trebati vremena da se privikne, ali svakako mi se dopada.
Za sada mi se Alina najvise dopada.
Barleben – "Hear My Words" - pesma mi je bas dobra, ali da neko drugi peva
 
Simpatično je ovo od Roxolanae, ali ne nešto da drma na bilo koji način....
mislim da neće slati dva puta za redom pesmu sa etno fazonom. Bar do sada nisu nikad.
 
Dosta dobro nac finale, ovako na prvu su mi se izdvojile Cloudless, Demons, Alina i Šćefica.

Lajk za Ukrajinu što nastavlja u svom điru
 
Pa ako ne odaberu ništa od pesama koje imaju etno deo mogu lagano da ispadnu prvi put u istoriji. Oni nebitni likovi iz 2017. bi lagano ispali da nisu bili DF.
 
Back
Top