cz Češka Republika 2023: Vesna - My Sister's Crown

Češka Republika
Dva puta si napisao 🇳🇱 😌
Dobro Švajcarsku sam mislio, te dve pesme su mi iste i stalno ih mešam em slične države em slični gnjaveži od pesama, svakako su nebitno, skroz kao i Azeri, iako su azeri makar cool i imaju simpa pesmu, ali Svajcarska, Holandija, Grčka...jaoo majko mojaa pesme toliko bezlične i monotone da bolii..
Bukvalno bih pre ovu porodicu Kurti sa ovim hitom Vesne Vukelić Vendi radije slušao nego ove gnjaveže i daveže od pesama, smooor...
 
Ja svako tvoje obraćanje doživljavam kao poslato od nekud sa namerom, misijom, tako da ako ne uspu proročanstva ne verujem u religijsku frakciju koju predvodiš.
 
Ja svako tvoje obraćanje doživljavam kao poslato od nekud sa namerom, misijom, tako da ako ne uspu proročanstva ne verujem u religijsku frakciju koju predvodiš.
Poslat sam svakako ovde sa namerom da vam kažem da Češka spada u bolje ovogodišnje pesme i svakako najmelodičnije i najzabavnije pesme ove godine.
Bukvalno da cure izadju obučene u zimske jakne sa kapuljačama na glavi i da kadriranje bude loše i da one jauču umesto da pevaju, pesma opet svakako JESTE za finale.
Ukoliko one nisu za finale, onda ne znam ko jeste, pogledajte plus i spot za njihovu pesmu, pogledajte druge verzije, pesma je drugačija u odnosu na sve ovogodišnje pesme i sigurno pesma kao pesma je uspešna, znači one ako budu slabije pevale recimo to može samo značiti da neće biti u vrhu, ali imajte u vidu da ove godine učestvuje 37 zemalja, i da samo 11 pesama NE IDE U FINALE, dakle kolika je šansa da ta pesma nije ni medju 26??
Mislim setite se Češke pesme prošle godine, ta pesma je bila toliko jedna obična pesma i našla je put do finala, zašto misliš da je ta pesma Češke od prošle godine toliko originalnija, melodičnija,kvalitetnija i zanimljivija od ove?
Ako mi dokažeš da je pesma prošle godine Češke kreativnija, originalnija,melodičnija, zanimljivija od Češke ove godine, odmah ti dajem 10 hiljada eura..
 
Imam već 10 000 evra, a i ne volim da se kladim. Pre bih da puknem pare tako što kupim gluposti.
 
Pa dobro možeš imati duplo više, od viška glava ne boli, samo mi objasni po čemu je originalnija, specifičnija, melodičnija i kvalitetnija pesma Češke od prošle godine od ovogodišnje pesme..
 
Pa dobro možeš imati duplo više, od viška glava ne boli, samo mi objasni po čemu je originalnija, specifičnija, melodičnija i kvalitetnija pesma Češke od prošle godine od ovogodišnje pesme..
Ma mene ne zanimaju pare, mene zanima vera, nada. Ovde nam pružaš nadu u bolje sutra, ako se razočaramo posle ESC-a propada pokret.
 
Ne pružam veru i nadu, samo govorim šta mi se dopada, a šta ne i isput vas malo zafrkavam, čekam da se primite, nekada odnosno često to ustvari bude i dosta zabavno, posebno je zabavno što dosta njh često shvate sve bukvalno i ne shvata sarkazam i ironiju.
Morate shvatiti nekada šalu, jednostavno treba ipak više čitati, makar stripove poput Alana Forda makar.
Sve je to ironija i sarkazam, isto kao što još uvek postoje ljudi koji ozbiljno shvataju grupu Let 3, bukvalno najsmešniji su mi ljudi koji taj bend uzimaju za ozbiljno, sada ih mrze i u Hrvatskoj zbog nekih izjava, to je dokaz da apsolutno nemaju pojma o delovanju tog benda.
 
Baby Delusional sve ozbiljno shvata i misli da je prvi sledbenik pokreta.
 
E ne znaš ti da je Konstruktor zajebant prve klase, sami creme de la creme komedije
 
Kao danas što mi je neko replicirao kada sam napisao da će Srbija dati od publike u finalu 12 poena Austriji, ako ispadnu Švedska, Finska itd
I onda se našao neko "pametan" i replicirao sa: "Hvala Bogu pa će sigurno ispasti Švedska i Finska haha" i još mi stavili ikonicu klovna na moj komentar.
A nisu skontali da sam time hteo da kažem da je izuzetno mala šansa da Srbija da 12 poena Austriji, jer Teya ni u Srbiji nije ništa od publike dobila i Srbiju su bliže i komšije, ali i konkurencija je velika u Švedskoj, Finskom, Sloveniji, Hrvatskoj itd
Eto to je klasičan primer, da ljudi ovde sve shvataju bukvalno i ozbiljno a ne čitaju nikada izmedju redova i ne kapiraju sarkazam,to ti govori sve...
 
Kanye West i Konstruktor trenutno dvije najneshvaćenije osobe na svijetu
 
Braniću uverenja za koja se salaže, regrutovan sam u pokret osećam se kao da idem na litije.
 
E ne znaš ti da je Konstruktor zajebant prve klase, sami creme de la creme komedije
To se zove "stara škola" vi ste mladji ljudi komedija modernog vremena 21.veka komedija Bake Praseta, a ja sam jbg stara škola Alana Forda, šta ću, ipak ne mogu se meriti sa inteligentim forama i pošalicama novog doba.
Jednostavno nemam ja tu harizmu i šarm Deke Praseta, eto šta ću ne može svako kapirati taj humor, kao što ne može ni svako kapirati ovaj humor.
Jednostavno svaka osoba ima granicu, dokle može da dosegne i to je to.
 
Hvala na komplimentu da sam generazija Z, al Millenial život je mnogo sadržajniji i zajebaniji.
 
Od svake teme čovjek napravi svoj vlastiti show. Nevjerojatno
Šta vi gosn Mark kažete jel ovo dokazano što mi pričaju u pokretu ili su me prevarili za veru i nadu?
 
Ne bih da bilo koga vredjam ali kao "stara garda", ne mogu, ovaaj čuj mene ne želim razumeti ove nove (DE)generacije.
Kako sam i sam pripadnik ove starije generacije, moja uverenja su da je sve starije u Jugoslaviji bolje, bolja je kinematografija, bolja je muzika, bolje je društvo i bolje je vreme, srećnije i bezbrižnije se nekako živelo, danas se živi brzo, vreme je tmurno, svaki smisao života ubila je tehnologija, što se vidi i po muzici koja se u Jugoslaviji sluša danas, a koja se slušala nekada.
Uporediti kvalitet i budzet za naše filmove nekada i sada je neuporedivo..
O muzici i kvalitetu muzike sedamdesetih ili osamdesetih sa ovim hororom koji je instant muzika današnjice da ne govorimo..
 
Back
Top