cz Češka Republika 2023: Vesna - My Sister's Crown

Češka Republika
I dalje fali harmonije no ajde ima jos vremena da se to sredi i nadam se da hoce 😇
 
Što se nastupa tiču nisu usrali motku. Videćemo šta će vokalno da bude
 
Okej su vizuali, nego meni je ovo jedan od najmoćnijih refrena ove godine, audio produkcija i dizajn zvuka u istom kidaju, i samo tu da zvuče vokalno usklađeno i moćno, i još ako ne budu kuvane noge™️, nema zime za njih.
 
Ne dopada mi se koliko je monohromatska paleta boja u nastupu, imajući u vidu da su devojke različitih nacionalnosti i da je spot bio vizuelno jak. Previše je sveden i minimalistički.
Za mene isto totalni promasaj boja a nastup mediokritetan a bili su mi oko 5. Mesta. Baby pink nema veze sa pesmom koja govori o sestrinskoj vezi slovenskih naroda. Ovo je trebalo da ima etno elemente i boje. Mozda su povezali We are not your dolls sa Barby pink? Moldova moze da da lekcije i njima i Rumunima.
 
Last edited:
Ne znam jesam li jedini koji nije posve razočaran Češkom nakon isječka? Mislim, u globalu mi djeluje skroz okej kao paket, ne znam. Ali kontam da mogu ispasti, od početka miriše na potencijalni shocking NQ :/
 
Meni se sviđa isečak, čak mi je jedan od boljih. One zvuče skroz okej, a ideja sa pletenicama mi je top, jedva čekam ceo nastup. Takođe njihova lica na ekranu sa tim ekspresijama su mi se jako svidela, u suštini sve mi se svidelo. Verujem da će u finale.
 
Primite i mene u kupe, dečki.. Nastavljamo put Praga.. 🇨🇿😌
 
Refren mi je ekstra i pevušim ga, kad bi postojao klip gde sat vremena samo refren ide jer me smara ostatak pesme 🤣
A ovo sa proba mi je sve basic. Rozalije na polju lavande pevaju poljoprivrednu skladbu.
 
Meni se sviđa isečak, čak mi je jedan od boljih. One zvuče skroz okej, a ideja sa pletenicama mi je top, jedva čekam ceo nastup. Takođe njihova lica na ekranu sa tim ekspresijama su mi se jako svidela, u suštini sve mi se svidelo. Verujem da će u finale.
Takodje.
Prolazak je neupitan. A one su mi sad prijatne za oci.
 
Ovo mi ima isti problem kao i Austrija. Kao trebalo bi biti malo pomaknuto, a sve je tako bejzik. Ni one isto nemaju potencijal kao izvođači da izvedu nešto specifičnije
 
Veli sestra moja kakvi su ovo Džiglipafovi za Češku, a stvarno i zvuče i izgledaju tako. Meni je refren u studijskoj sjajan, ali uživo fale ti efekti glasovni koji ne mogu samim vokalom da se izvedu
 
Refren dosta vadi situaciju ovde. Strofe su mi bezveze ali refren pali na prvu i definitivno se istice. Mislim da svakako prolazi u finale. A u finalu dosta toga zavisi i od zirija.
 
smneINd.jpg
 
E sad da čujemo šta ovdje nije valjalo!
Bravo za djevojke, posve zasluženo, sve je bilo na mjestu. U finalu im možda dam i glas
 
To se i ja pitam. Ok, nisu harizmaticne, to stoji, ali vokalno su bile dobre, a nastup vizuelno lep. Ne kontam poredjenja sa onom skolskom priredbom HD.
 
Meni je koncept nespojiv sa pesmom, ne razumem zamisao. Što se mene tiče moglo je finale i bez njih.
 
Meni je na momente ličilo na koreo HD. Pesma mi se ne sviđa, nikada nije, ali su zvučale mnogo bolje nego što sam očekivao, pa je to popravilo utisak.
 
Back
Top