cz Češka Republika 2023: Vesna - My Sister's Crown

Češka Republika
Meni je ovo od starta s**nje, utisak sinoć je bio nešto bolji, ali generalno, pesma je ishajpovana bez pokrića. Takođe mislim da su se provukle sa neke 9. pozicije.
 
Zasluzeno finale. Vokalno medju najboljima ali nastup mi je promasen za ovaj tip pesme. Najblaze receno, nisam odusevljen. U kombinaciji sa zirijem, verovatno ce skupiti dovoljno za top 10 plasman.
 
Danas su mi reklama za Libresse sa kamilicom.
 
E ovo mi je baš drago što su dohvatile top 10, potpuno zasluženo. Prestrog je fandom bio prema njima cijele sezone
 
Drago mi je što su u top 10 da ne bi odustali dogodine, a možda to motiviše i Slovačku
 
Meni je i dalje nejasno kako su ove dodole provalile u top 10, ali ok.
 
Mnogo mi je drago stvarno. Pokidale večeras. Deo sa puštanjem kika jedna od najefektnijih koreografija ove godine. Bravo, susedi!
 
Opet su bile odlične kao i u pf, pjesma je odlična i jako mi je drago što su nakraju imale tako efektan nastup, a bojao sam prije koji mjesec da neće dobro proći, čestitke Češkoj 👏
 
  • Like
Reactions: Mrm
Svaka vam čast sestre! 😊👌
Mukotrpno su radile, popravljale, korigovale, svi smo ih kritikovali, manje ili više.. Ali na koncu, izborile su se časno i zasluženo za top 10...
 
Ko promeni ime u medjunarodnim okvirima, udje u top 10 😂
 
Sestre dobile 4 od nas u finalu.. Awwww.. 🤩😍🥰🙌
 
BRAVO LEPOTICE. Moj aspolutni favorit ove godine je obezbedio top 10. Sestre su razbile i izdominirale. Samo se nadam da ce Ceska konacno povecati hajp sto se tice Evrovizije. Video sam da im je finale bilo na drugom programu. Mora da se radi jos tu na popularnosti jer kada bi Ceska pobedila mislim da bi se i Slovacka vratila na ovo takmicenje.
 
  • Like
Reactions: Mrm
A keči je refren ovde, čak sam dobijao dojave sa strane da se glasa za Češku 😂
 
BRAVO LEPOTICE. Moj aspolutni favorit ove godine je obezbedio top 10. Sestre su razbile i izdominirale. Samo se nadam da ce Ceska konacno povecati hajp sto se tice Evrovizije. Video sam da im je finale bilo na drugom programu. Mora da se radi jos tu na popularnosti jer kada bi Ceska pobedila mislim da bi se i Slovacka vratila na ovo takmicenje.
Ovde je pop scena mrtva nažalost, baš mi drugar danas priča.

Tipa Kabát, predstavnici 2007, su ovde najpopularniji bend, i takva muzika je ovde najslušanija. Mlađi se lože uglavnom na US komercijalu ili lokalni rep/trep. Baš slabo koga ima ko bi prošao zapaženije. Izuzetak Mikolas koji više ni ne živi u CZ lol.
 
Back
Top