rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Po meni je super što nismo blizu trenutnim tvt favoritima #5 i #7, tek tu bi se manje istakli. Ovde je jednostavno bio u startu problem što je žrebanje za polovine odrađeno katastrofalno...
 
Nikada ziri nije ni bio odusevljen Srbijom (a i zasto bi?).
A pa eto sa tom konstatacijom ''a i zašto bi'' sam si priznao da opravdavaš (i priželjkuješ) žirijevo sakaćenje Srbije svake godine i kad imamo i kad nemamo dobru pjesmu, onda ne znam zašto sikćeš na svakog ovdje ko ukaže na itekako vidljivu sabotažu koje smo svi svjesni?! 😂

Ovdje se uopšte ne radi o tome hoćemo li proći u finale ili ne (najvjerovatnije hoćemo) nego o EBU-om stavu prema Srbiji koja ove godine ima jednu od najkvalitetnijih kompozicija i koja bi po svim parametrima trebala biti i žiri a što da ne i televoting materijal a oni nam uvale broj 2 za koji se zna da ga godinama unazad podmeću ''meh'' pjesama i smoruljama bez ikakvog potencijala (kao što je albanska npr. ove godine) a one koji pucaju na visok plasman ostavljaju za kasnije, da su tipa Nevenu 2019. godine stavili na ''dvojku'' bilo bi razumljivo zbog nedovoljno konkurentne pjesme i niko se ne bi bunio a ovim potezom prema Teodori indirektno nam poručuju da se ne nadamo nikakvom spektakularnom rezultatu.

Pri tom provlačiš autošovinističke teze poput ''sRbSkA pOsLa'' a bukvalno čitav strani fandom se pobunio na mrežama protiv ove nebuloze i to još mnogo žešće nego mi na forumu lol.
 
Pri tom provlačiš autošovinističke teze poput ''sRbSkA pOsLa'' a bukvalno čitav strani fandom se pobunio na mrežama protiv ove nebuloze i to još mnogo žešće nego mi na forumu lol.
Jbg, ne mozemo svi da budemo patriJote kao recimo prekodrinci, onda dr Kovic zvani ''pogini'' i slicni. Sta ces.
 
U Teyu verujem ali ona ce biti sahranjena od žirija makar se spustio Isus sa nebesa.
 
Ma izmadjijala dvojku jer jedan plus jedan su dva a jedan i jedan sastavljeno jedanaest , a marija serifovic koja je inace pobednica evrovizije ima pesmu jedanaest pa su to neke sile numerologije magije proci cemo super i promovorirati 11.11. sa spotom koji je izasao 11. U 11
Ne zaboravi, jedina nasa pesma od 7 slova do sada je bila Molitva koja ima 7 slova, a koliko ima slova Ramonda?? SEDAM, inace jedina reč molitva se spominje u pesmi "Molitva" i sada u "Ramondi", u finalu cemo nastupiti videces pod brojem 11. i osvojicemo ili prvo mesto, ili 11.mesto ili 4.mesto, ili drugo mesto iz očiglednih razloga hehe ;)
 
A na onoj Rusoviziji kako se vec zove sevale bi 12ice kao u supercelijskoj oluji
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top