rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ne zaboravi, jedina nasa pesma od 7 slova do sada je bila Molitva koja ima 7 slova, a koliko ima slova Ramonda?? SEDAM, inace jedina reč molitva se spominje u pesmi "Molitva" i sada u "Ramondi", u finalu cemo nastupiti videces pod brojem 11. i osvojicemo ili prvo mesto, ili 11.mesto ili 4.mesto, ili drugo mesto iz očiglednih razloga hehe ;)
Eto ne šekirajte se
 
Za sve koji pisu gluposti kako nas EBU, a posebno žiri mrzi, upravo su ih pozdravili Željko Joksimović i Nina Radojičić, a jednom rukom im pomalo maše i Konstrakta, tolikoo ;)
 
Dosta vise sa pricom Ebu nas mrzi pa nas stavljaju rano

2022e smo kao favoriti nastupili 24i u finalu. Sa Balkanikom 10i u prvom delu polufinala, Hurricane i Bozenom 8i sa poslednjih mesta kvalifikovani, Nevena isto 24a... Oladite malo. Nekom se to tako svidelo, misli da je dobra ideja, to je sto je.

Ebu nas mrzi (sa razlogom) ali zrebanje ne odlucuje ni o cemu, niti time pokazuju. Vec glasovima zirija.
 
Etoo i to sam vam rešio, dakle ako Teya slabo prodje kod žirija, sledeće godine znate šta vam je činiti, Bujošević opet lepo da odradi isto što je Tijanić, daklee: "Dobar dan, dobar dan, da li sam dobio Željka Joksimovića"...

Da se osiguramo da 1000% budemo makar 2.mesto u finalu kod žirija, Nina Radojičić da mu peva na Evroviziji prateće vokalee i to je too, 2.mesto i novi najbolji skor po broju poena u finalu i polufinalu kod žirija je zagarantovan i to je too ;) :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Dosta vise sa pricom Ebu nas mrzi pa nas stavljaju rano

2022e smo kao favoriti nastupili 24i u finalu. Sa Balkanikom 10i u prvom delu polufinala, Hurricane i Bozenom 8i sa poslednjih mesta kvalifikovani, Nevena isto 24a... Oladite malo. Nekom se to tako svidelo, misli da je dobra ideja, to je sto je.

Ebu nas mrzi (sa razlogom) ali zrebanje ne odlucuje ni o cemu, niti time pokazuju. Vec glasovima zirija.
Plus bilo vise pesama u PF i vise konkurencije samim tim, plus se i u PF pitao pogani ziri. :D
 
Vidim da fanovi kače svoje prognoze o prolascima nakon rasporeda i bukvano nikoga nisam video da nas je ostavio da ispadamo.
Da vidimo onda koje mesto će nam dodeliti u finalu, pa ćemo da sudimo da li se radi o sabotaži.
 
Ova tema trenutno

slap-indian-soap-opera.gif
 
Malo se previše drami ovde.
Bukvalno atmosfera i raspolozenje na ovoj temi je trenutno kao da je 2009.godina i da smo poslali na evroviziju Marka Kona sa pesmom cipela i da nas stavili na broj 2 koji u vecini slucaja kao ne prolazi u finale, a sa nama u ISTOM polufinalu su recimo Ribak, Sakis Ruvas itd i kaoo tesko cemo proci.. a bukvalno nase polufinale za 2 klase slabije nego polufinale broj 2 ove godine i skoro smo jedina balada, bukvalno ako ove godine ne prodjemo ne znam kada cemo??

Realno ovo nam je uz Mariju i Zeljka najsigurnije polufinale ikada od kako Srbija ucestvuje kao samostalna zemlja, skoro prvi put da sam 100% siguran da prolazimo..
 
U finalu 11 mesto!
To sam i ja predvideo odmah posle 2.mesta u polufinalu, rekoh glavu dajem odmah da smo broj 11. eventualno broj 4 u finalu ako izvucemo prvu polovinu a ako izvucemo drugu polovinu bicemo broj 13 ahaha em baksuzan eem 3+1 ahah :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top