cz Češka Republika 2024: Aiko - Pedestal

Češka Republika
Jesu li pesme objavljene ili? Vidim da je neki fan profil leakovao pesme na storiju ali nema poente to da linkujem.
 
Može ovaj Robin Tomas bez da slušam pesmu 😇

View attachment 12698
electra-elite-da-ja-sam-kurvo-ta.gif
 
Kada će Lenny mica mawa miljenica foruma objaviti pesmu, zna li se šta?
 
Rekao sam to i za UMK i Finsku i prije Kaarije to sada govorim i za Češku, kad tad će se pojaviti neka pjesma sa pobjedničkim potencijalom jer su im pjesme svake godine stvarno odlične. Definitivno mislim da će biti prva zemlja bez pobjede koja će pobijediti.

Sve tri objavljene pjesme su dobre, ali Elly ima vjerovatno najbolju pjesmu od ovih sada. Nadam se samo da se 2024. neće pretvoriti u godinu balada.
 
Elly - "The Anegl's share" 4/10 - nekako trapavo, sve, čak i ovako u studijskoj verziji, preglasna mizika u odnosu na vokal, nije ovo baš dobro..

MYDY - "Red flag parade" 5/10 - meeh, ok, in the middle.. Ni tamo ni vamo, onako, current je, ali ne do kraja..

Robin Tomas - "Out of my mimd" 3/10 - duuh, šta je ovo.. Nekoherentno, nedovršeno produkcijski, boja je na ivici neprijatne, kako je loše namešta..

Sve u svemu, slabo za sada.. :(
Srećom ima još numera..
 
Iskreno više mi se sviđa MYDY nego Elly. Tviteraši hajpuju Elly, a vidjećete na kraju će Red Flag Parade imati više glasova 😂😂
 
MYDY >>> Elly
(mada su sve tri do sada prosek i pomalo dosadne i ništa spec, realno)
 
  • Like
Reactions: Mrm
Prve dve su pristojne, ali pesma ovog lika je bože sačuvaj.
 
sve tri su OK, pomalo NPC pesme standardno za većinu nacionalnih izbora

Najbolja mi ova Elly
 
Rekao sam to i za UMK i Finsku i prije Kaarije to sada govorim i za Češku, kad tad će se pojaviti neka pjesma sa pobjedničkim potencijalom jer su im pjesme svake godine stvarno odlične. Definitivno mislim da će biti prva zemlja bez pobjede koja će pobijediti.
I te godine će pobediti Švedska koju će predstavljati povratnik Mons sa originalnom kompozicijom Hero Es.

Mislim da će prva zemlja pobednik koja do sada nije pobeđivala biti Kosovo, i to vrv one godine kad debituju i dovukljaju neku od ovih uvezenih Britanki
 
Od ove tri objavljenje, najbolji mi je Tomas s Out of my mind, baš vozi pjesma. Službeno prva pjesma NF sezone koju ću sačuvati na Spotiju :coffee:
 
Happy ESCZ day! 🥳

Btw izgleda da je procurilo kako je Pedestal Aikoina pjesma. Znači ostale još samo Lenny i Gianna da objave pjesme.
 
Back
Top