Đavolja večera 3

Pobednik S03 ĐV treba da bude :

  • Micky

  • Dežurni

  • Destry94

  • Ro97

  • zeleni

  • Pokahontas

  • Stefix


The results of this poll are hidden until it is manually edited by the user or site admin.

@Destry94 čestitam!!! Očekivana i realno zaslužena pobeda!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

Hvala @Anhel koji mi je jedini dao maksimum 😂🫶🏻 i hvala Liberti i Stoletu kod kojih sam upao u top 3, kao i Destriju i Mikiju takođe na lepim poenima! I hvala publici!
Nisam poslednji i cilj je ispunjen, iako nije bio neki spec 🥳
A kolegama koji su mi dali 1 bih imao da poručim da se nadam da im niko nikada neće dati 1! 🫶🏻
 
A gde je rang lista ostalih finalista? Da vidimo ko je Breskva, a ko Zorja.
 
@Destry94 čestitam!!! Očekivana i realno zaslužena pobeda!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

Hvala @Anhel koji mi je jedini dao maksimum 😂🫶🏻 i hvala Liberti i Stoletu kod kojih sam upao u top 3, kao i Destriju i Mikiju takođe na lepim poenima! I hvala publici!
Nisam poslednji i cilj je ispunjen, iako nije bio neki spec 🥳
A kolegama koji su mi dali 1 bih imao da poručim da se nadam da im niko nikada neće dati 1! 🫶🏻
😲😲
 
Hvala svima koji su glasali za mene! Kolegama sa Đavolje i publici! Činjenica da sam i kod kolega i kod publike dobio najviše poena mi zaista znači.

@zeleni - pripremi se, kreće esej. :D

Kad sam se prijavio za Đavolu očekivao sam da ću ispasti u prvoj rundi. Nikada sebe nisam video kao nekoga ko će drugima biti zanimljiv. Van kruga ljudi koji me jako dobro poznaju. Ono što sam se zaista trudio da uradim jeste da u potpunosti budem iskren sa odgovorima. Često sam izlazio va svoje zone komfora dok sam odgovarao na Leova pitanja ali drago mi je da jesam. Drago mi je i da sam mogao bolje da upoznam sve vas koji ste učestvovali.

Žao mi je ako sam nekog iznervirao svojim odgovorima, činjenica jeste da sam dosta nespretan u odgovaranju i generalno sam smotana osoba. To me ne izgovara naravno ako sam nekog nenamerno povredio.

U suštini trudio sam se da na sve ovo gledam kao zabavu. Nadam se da ste se i vi zabavili. Oni koji su učestvovali a i oni koji su nas čitali sa strane.

Esej publicista is signing off.
 
Cekamo Excel tebelu, a u medjuvremenu cestitke Destry, pokidao si i drago mi je da je forumska druzina to ipak prepoznala. 🍻
 
Bravo Destryyyyy, zaslužena pobeda! ❤️❤️❤️
Leo, hvala ti što si vratio u život ove igre! Organizacija ti nije bila baš na nekom zavidnom nivou, ali nije lako biti lekar i organizator tako da te razumem. ❤️
Hvala svima koji su glasali za mene ❤️
 
Čestitke Destriju na zasluženoj pobedi 👏 a čestitke i Leu na organizaciji, trebalo je izgurati sve ovo, smisliti koncept, pitanja, pa prikupiti sve to, a u privatnom životu se baviti onako odgovorinim poslom.
 
Sad kad sam se odljutio mogu da cestitam Destriju i svim ostalim forumasima na sudjelovanju, kao i Cezar produkciji na showu! Bas me zanima tko je osim mene glasao za mene u anketi. Poy 😘
 
Back
Top