ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Slažem se da je mogao biti lepši kostim, a da je opet androgen i u skladu sa tim kako se oseća, ali jbg. Znali smo od početka da će nositi nešto čudno i da nije hteo da pravi kompromis i poštujem ga sa te strane.
 
Svaka čast na vokalu i balansiranju na "disku", ali nakon minute mi ovo postane dosadno. Skoči s diska, pa se popne na disk, pa gore pa dole pa jednom dvaput pet puta sto puta
 
Slažem se da je mogao biti lepši kostim, a da je opet androgen i u skladu sa tim kako se oseća, ali jbg. Znali smo od početka da će nositi nešto čudno i da nije hteo da pravi kompromis i poštujem ga sa te strane.
Poštujem i ja naravno, ali mislim da će Švicu koštati to

Mislim, nije da me briga hahaha ali samo kažem
 
Ma teško može pobediti Švajcarska, čak i za žiri nisam siguran iako delovao kao pobednik možda i ubedljiv pobednik makar kod žirija pre takmičenja, ali sada... hmmm..............
 
Nadam se da će da pobede uskoro. Đon bi tako pobedio 2020. da nije otkazana (naročito jer nije bilo ni Maneskina ni one Voila žene) 😭 Sad će ponovo biti blizu sa vanserijski talentovanim vokalom i jakom pesmom, ali opet ništa.
 
Meni uopste nije smetao autfit al onaj rozi jeste
 
Nadam se da će da pobede uskoro. Đon bi tako pobedio 2020. da nije otkazana (naročito jer nije bilo ni Maneskina ni one Voila žene) 😭 Sad će ponovo biti blizu sa vanserijski talentovanim vokalom i jakom pesmom, ali opet ništa.
Misliš? Šta znam, meni je 2021. bolju pjesmu imao a 2020. mislim da bi čak i slabije prošao
 
I da nisam Hrvat i da mi se ne sviđa pjesma navijao bi za Hrvatsku gdje zemlja luduje, a ne ovo gdje vjerojatno ne znaju ni ko ih predstavlja. Mrzim takve nebitne pobjede.
 
Ne bi pobedio ni 2020.godine.

Ne zaboravite ko je sve bio 2020.godine i to sa mnogoo boljim pesmama nego godinu dana kasnije: Island, Bugarska i Litvanija imali dosta bolje pesme te godine, nego isti izvodjaci godinu dana kasnije, plus i Rusi su bili favoriti za pobedu 2020.godine zbog onog benda...
 
Ovo stvarno nije pobednička pesma, nema mi taj šmek. Ali da mi je visoko na listi i da volim da je slušam, to svakako.
 
Misliš? Šta znam, meni je 2021. bolju pjesmu imao a 2020. mislim da bi čak i slabije prošao
Mislim da da. Meni se lično više dopala Repondez Moi (legit jedna od moje 3 omiljene pesme ikad sa Evrovizije). Ali to na stranu, mislim da Rusija ne bi uzela dovoljno od žirija. The Roop i Islanđani bi dobro prošli kod oba, ali mislim slično kao 2021, možda za nijansu bolje. Đon je provereno najbolje prošao od svih učesnika koji su se vratili posle korone.
 
Ma nije problem u odeći. Mans je doslovno pobedio u autfitu iz H&M-a, Lena u najobičnijoj haljini za maturu, Neta u bademantilu. “Problem” je uvek bio u tome što je previše televote magenta i ovo prosto nije pesma koja može da pobedi kod publike.

Svakako da i kostim utiče, ali prosečnom gledaocu mnogo manje nego nama superfanovima.
Ali, po meni, njihovi stajlinzi su bili u skladu sa pesmom. Nije bilo velikih odstupanja.
 
Mislim da da. Meni se lično više dopala Repondez Moi (legit jedna od moje 3 omiljene pesme ikad sa Evrovizije). Ali to na stranu, mislim da Rusija ne bi uzela dovoljno od žirija. The Roop i Islanđani bi dobro prošli kod oba, ali mislim slično kao 2021, možda za nijansu bolje. Đon je provereno najbolje prošao od svih učesnika koji su se vratili posle korone.
A i imao je najbolju pjesmu od povratnika. The Roop došli sa dosta slabijom pjesmom, Rusija, iako odlična, ipak ni blizu LB.
Nekako mislim da bi ili Italija ili Island uzeli te godine ako je Island, isto tako sa slabijom pjesmom bio tako visoko naredne godine
 
Pa to je sve subjektivno. Meni su recimo i Švajcarska i Island i Litvanija došli sa slabijim pesmama, ali ih je šira publika svakako čula po prvi put i to je približno bio tak vajb koji su ostavili i na nas 2020.

Fai Rumore prelepa pesma, ali Italija je potpuno nesposobna da napravi dobar nastup za baladu + je ta pesma zaživela kao hit tek nakon Evrovizije.

Svakako, nećemo nikad saznati što je sa jedne ruke tužno, a sa druge i lepo jer mi je ta godina ostala u predivnom sećanju kao jedna od najjačih godina ikad.
 
Pogledala sam ovaj snimak što je izašao. Meni je fenomenalan. Ništa mi ne smeta. Autfit uopšte ne bode oči, kad se zagledam tek vidim da suknjicu nosi, pa šta.
 
Jeste bez veze malo outfit, al mi je to nebitnija zamerka u odnosu na neke zamerke koje bih nasla drugim favoritima. Ostalo mi se svidja. Sto se mene tice, Baby Lasagna, Nemo i Bambie top 3. Pored njih Ukrajina u top 5. Mada mozda se predomislim kad pogledam i ostale nastupe iz drugog polufinala
 
On kaže da je nonbinaran i da mu je pol nebitna kategorija, a ovamo ne izbiva iz ženske garderobe. Pesmu volim, on me nervira
 
On kaže da je nonbinaran i da mu je pol nebitna kategorija, a ovamo ne izbiva iz ženske garderobe. Pesmu volim, on me nervira
Pa samo u nastupima i nekim dešavanjima nosi žensku odeću. Ovako u intervjuima i kežual varijantama uglavnom nosi duks i farmerke.

Ne znam što vas nervira Nemo, u svakom intervjuu zvuči vrlo skromno i simpa.
 
Back
Top