ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Ma da, iz kineske robne kuce. Ovaj nastup i kostim ce ga kostati pobede. Tacno su zglajznuli sa prvog mesta kada su se pojavile slike i snimak.
 
Licno je i meni ova pesma za pobedu, ali nazalost, sve se gleda i ovo moze skupo da ga kosta. Da odvuce paznju sa pesme.
a da se zena obukla u to isto kako bi vam izgledalo? takve buncice i cizme nose i devojke od 30 godina, ovo nije odeca za vrtic
Svakako bi mi smesno izgledalo, mozda za nijansu manje. Jednostavno nije ova odevna kombinacija za ovakvu pesmu. Odaje mi utisak da je totalno neozbiljna pesma.
 
Trebalo je da publika oko bine mase crvenim lampicama a da bina (krst) bude beo... Taman da iskoriste to sto je bina u obliku njihovog simbola na zastavi.. Makar za deo nastupa
 
4jNnGkZ.jpeg


WxgOcyC.jpeg
 
Hajdica sebi napravila klompice.
 
Nemo stajling: šta je ovo rekla sam!! Ili halo policija!
 
Horor. Gore od ovog bile bi kroksice, a to i UGG kopita su nešto najgore od obuće ikada.
 
Večeras sam malo razmišljao o forumskoj kladionici i ja njega nekako ne vidim u top 3 iako mu to kladionice predviđaju. Pre tamo vidim Hrvatsku, Italiju, Ukrajinu, možda čak i Francusku.
 
Ali lik je ubeđen da ovo izgleda u redu. :ROFLMAO: Neka ga neko podhitno osvesti.
 
Back
Top