se Švedska 2024: Marcus & Martinus - Unforgettable

Verujem da će ih žiri dovoljno podići da se uguraju u top 10. Od publike uopšte ne očekujem veliku podršku, naprotiv. Verovatno neki Ingrosso ishod.
 
Ne vidim poveznicu
Па за Менгонија се говорило како је небитан у прошлогодишњој конкуренцији, да су сви заборавили да уопште учествује, да ће сморити људе и нема ко да гласа за њега, кад оно бум
 
Па за Менгонија се говорило како је небитан у прошлогодишњој конкуренцији, да су сви заборавили да уопште учествује, да ће сморити људе и нема ко да гласа за њега, кад оно бум
Svake godine se treba poci od pretpostavke da ce Italija i Svedska u top 5 pa da se iznenadimo ako ne bude.
 
Zvuk mi je t-o-p, atmosfera pesme odlična. Jedino mi ne prijaju njihovi glasovi. Imam utisak da bi mi pesma, ma koliko u osnovi neinvetivna, bila još više na listi da je izvodi drugačiji vokal.
 
Ova pesma mi je toliko neprimetna bez onog svemirskog nastupa. Gledam sad ovaj snimak iz Londona i osećam samo ravnodušnost.
 
Neko okačio na Tviter verziju sa dubljim glasom i malo ubrzano, zvuči kao Topic Breaking Me / Your Love i mnogo je moćnije
 
Meni ide ovaj njihov njanjav glas uz ovakvu pop pesmu, ali šokantno koliko lošije zvuče bez ogromnih količina autotjuna sa Melfesta. Meni je ovde najkritičnije što pevaju o istoj devojci, bukvalno wtf 😭
 
Back
Top