12. FSC SPECIJAL - Welcome to the jungle

Jessica je dobro prosla na popravnom, biti 12 u ovako jakoj konkurenciji je zaista uspeh 🤗😍
Kada se setim koliko sam bio razocaran sto se nije plasirala u finale, a pogotovo sto je bila tek 15-16 u pf, ovo je zaista uspeh! ☺️
Hvala na podraci! 🤗
 
Čestitke @Vax'ildan . Odlična pesma, mojih 10 poena. :love:
Hvala svima na poenima za moju pesmu i odličan plasman .

Bošnjak je kao i na regularnom FSC-u dugo vodio ubedljivo i na kraju kao i tada izgubi pobedu u finišu.
 
Čestitke Vaxu na pobjedi, moj rezultat kataklizma, ali bila je jaka konkurencija, 20ak pjesama mi se svidjelo

Leo bravo za organizaciju 👏
 
Bravooooooo

cbe1639e10e18421a7f571a3e175f9c9.480x270x225.gif
 
Hvala svima što ste bili deo Druge šanse,Revije pobednika,CSC-a,Specijalnih nagrada i Secret Sante.
Ako nešto nije bilo u redu oprostite uz sve ostale obaveze nije moglo bolje :D
 
Bravo Vax 👏
Zadovoljan sam rezultatom, 17/31 baš fin plasman za pjesmu koja nije ni prošla u finale prvobitno
 
Cestitke Leu, na trudu i strpljivosti, odnosno izdrzljivosti da organizuje sva ova desavanja 🤗
Cestitke takodje pobedniku! 🤗
 
Čestitke i hvala Leu što nam je priredio Specijal ove godine. :)
 
Neko nece Dzanuuuum ❤️

Hvala svima na cestitkama i glasovima (cekamo tabelu). Ovo je jedna velika pobeda, s obzirom na otvoreni bojkot Teye, ove pesme i mene od strane pojedinica. Pritom je i konkurencija je bila paklena. Radujem se ovom trijumfu, iako je bilo za dlaku. Pesma je jedno predivno savrsenstvo, nesto sto mi nismo imali u poslednjih X godina, a i stranci bi mogli da nam pozavide.

Svaka cast Leo na organizaciji, sve je bilo sjajno i ajmo ljudi prijavljute se na Djavolju veceru i ostale projekte iz Cezar produkcije. Biti ce loodooo.

A sada idemo u nove pobede. Pa kad ce nova tema?

❤️
 
Čestitke svima koji su učestvovali na Specijalu i pobedili - Stefanu na RP, kao i Vaxildanu na DŠ. A čestitke i Leu što se prihvatio organizacije uprkos mnogobrojnim obavezama.
Hvala svima koji su glasali za moje predstavnike Avivu, Moyku, Annalisu i Maneskin.
 
Cestitke Vax na zasluzenoj i realnoj pobedi.

DŠ kao takmicenje bi mozda moglo i da se sad penzioniše, kad su neki poceli da kontrolisu sta drugi salju i da izmisljaju kriterijume za glasanje mislim da se svaka car i smisla takmicenja izgubila. Revija Pobednika moze da ostane kao specijal, taman da bude i manje obaveza za organizatora.
 
Čestitke pobedniku! 👏🏻 🎶 Dzanum stvarno zasluzuje sve ikada!
Sada kada je sve gotovo, mogao bi uskoro početi 255. FSC i prvi za ovu godinu, da krenemo polako da tražimo pesme što pre! 🤩
 
Back
Top