230. FSC - Orient Express

Pobednika su pogodili sparkle i sam pobednik - Stefan28
Najgore se pokazao MilanB koji je Celeste predvideo tek 14.mesto.
Predvidjanja je ostavilo cak 14 forumasa sto je super.
 
Dodo bravo na organizaciji, nije izgledalo kao da ti je prvi put, bez greške 👏

Čestitke Stefane na pobjedi, solidna stvar, brzo si ti ušao u štos FSCa nema šta 😀

Oduševljen sam što nisam završio zadnji jer sam se toga pribojavao, mada svakako sam htio poslat nešto što inače ne bi prošlo dalje iz pfa kad sam već bio DF, hvala na poenima za Deliju:

12 - Boxy, Replay
10 - maxiens, McSteamy, rintintin, Endrega
7 - NSTS
4 - Vax
3 - Stefan28
2 - Leo Cezar
1 - Marko, Tetsujin

Čak 4 pjesme bi izdvojio ovo izdanje

Rina Sawayama - Hold The Girl - Ljubav na prvo slušanje, meni najbolja pjesma izdanja, bravo Destry

Philippine - C'est beau, c'est toi - Za ove dobre rezultate ove godine Endrega zahvali ponajprije meni, trpam te bodovima skoro svako izdanje!

Marghe - Au bout du monde - Bravo Niko na izboru, predivna pjesma, na prvu legla

Jacob Banks - Unknown(To You) - Pjesma koja mi dugo već stoji na listi, odlična stvar, bravo Margy
 
Želim još jednom da čestitam @Stefan28 na drugoj pobedi! 💪:love:

I Celeste i Jacob sam bodovao i zadovoljan sam plasmanima koje su obe pesme ostvarile.

Čestitke i za @Margy i sve druge finaliste! ❤️

Zahvaljujem svima koji su glasali za Aiella: @Storm @Djole89 @rintintin @Tetsujin @Anhel @Ro97 @Erin Navan @Leo Cezar @Stole @Vax'ildan 😘


Iskoristiću i priliku da se zahvalim svima na lepim komentarima i ohrabrivanju i verujem da ćemo na isti način podržati i Stefana na njegovoj debi organizaciji!
 
Na kraju se usunjah u top 6, kamo da nisam androgi dao 12 bio bih 5. Ovo mi je cetvrti put da budem 6. i time je ovo moj 18. najbolji plasman ikada od 99 ucestvovanja.

Hvala svima na bodove, Petar i liberta posebno hvala na 12 u pf, Anhel i Erin jos jednom hvala za 12 u finale.
 
Nakon pogledanih tabela, samo sam potvrdio svoje misljenje - filharmonicari (plus Marko filharmonijska slihtara) me gurnuli iz voza pravo u jarak :cry:

Hvala dodu i Rou na pokazanom ukusu i 10 poena, kao i Djoletu na sedmici. ❤️
 
Dodo, još jednom bravo! Sve je već rečeno, a ja se iskreno nadam da ćeš još neki put u budućnosti imati priliku da organizuješ FSC!
Ja sam u principu zadovoljan rezultatima ovaj put. Top 3 je jako dobar, a žao mi je samo što fantastična Ekin Beril nije uspela da dogura do top 10 plasmana. Bravo za izvrsne odabire pesama: Sparkle, Maxiens i Boxy!

Najveći hit ovog FSC-a za mene je bilo samo traženje brojeva sa zadacima, jer sam to uradio pretposlednji, a uspeo sam da dobijem broj 1! :LOL:
Hvala na poenima u polufinalu: MarkoH, Maxiens, Majsta94, Boxy, Libertà...

Iskreno se nadam da će Stefan28 prihvatiti organizaciju jer nije nakon prethodne (svoje prve) pobede.
 
Hvala na poenima :)
12- Djole, Ivana
10- Erin
7- Hans
6- Marko, Boxy
5- Majsta, Niko, Tetsujin
3- Leo, MilanB, Petar
2- Stefan
1- etica, Endrega
 
Na kraju se usunjah u top 6, kamo da nisam androgi dao 12 bio bih 5. Ovo mi je cetvrti put da budem 6. i time je ovo moj 18. najbolji plasman ikada od 99 ucestvovanja.

Hvala svima na bodove, Petar i liberta posebno hvala na 12 u pf, Anhel i Erin jos jednom hvala za 12 u finale.
E sad kamo sreće da nisam ovo, da nisam ono. I ja bih bio 4 da nisam Petru dao 7 :rolleyes:
 
Ja sam se šalio btw, nisam imao pojma da je Androga Filipina, a i da sam imao ne bih zbog toga spuštao poene jer nisam teletabis.
 
Ja Androgenog samo sprdam. Nikad mu nisam skinuo poene pa ni kad provalim šta je poslao. Ako je dobra pesma dobiće 12. A čovek dobija poene od mene skoro pa stalno jer šalje dobre pesme pa može da bude i Idi Amin Dada lično opet će dobiti poene.
 
Nadao sam se tokom FSC-a da će pobednik da odustane od organizacije, da jednom posle 200 izdanja uzmem takmičenje kod sebe.. Pošto je jasno da na gostujućem terenu ne mogu ništa, da vi dođete kod mene na domaći teren da se izrazimo sportskom terminologijom :D
 
Čestitke Stefane, iako se meni pesma nije preterano dopala, drago mi je da vidim da novi forumaš ovako dominira na FSC-u. Nadam se da uzimaš organizaciju.
Dodo, sve je bilo sjajno. Od početka do kraja. Vrlo efektno i interesantno za praćenje do samog kraja.

Zahvalio bih se Erin i Vaxu na 12 poena u polufinalu. Najveće iznađenje mi je 7 poena od Storma, znajući da nije ljubitelj balada. Naravno, hvala i ostalima koji su glasali za Snežanu.
 
A nama koji volimo pesmu, ali nismo bili u mogucnosti da glasamo? 🥺
 
Zahvalio bih se Erin i Vaxu na 12 poena u polufinalu. Najveće iznađenje mi je 7 poena od Storma, znajući da nije ljubitelj balada. Naravno, hvala i ostalima koji su glasali za Snežanu.
Kako je meni ta zena bila slatka, prosto je moralo da se nagradi, iako nije pomoglo. Njena energija je bila jako "cosy". Sve je bilo tako jednostavno, a opet je ostavilo utisak. Ne bih da pustim opet pesmu, ali u trenutku slusanja mi je bilo prijatno.
 
Back
Top