232. FSC - Roadtrip to Africa

Radujem se novoj temi, nadam se da neće biti to Svetsko Prvenstvo
Inače moram se zahvaliti mnogobrojnim ljudima za poene

12 - Stefan28
10 - Erin Navan, Destry94, Hans Moleman, Marko
8 - Margy, MilanB, Stole, Vax
7 - Djole89, Petar, Leo Cezar, Filhy
6 - Boxy, Ivana
I svima ostalima na sitnijim poenima, hvala ;)
Vidimo se na sledećem izdanju.
 
Bravo etice na pobedi, lepa pesma. Od mene 6 poena. Je l' ti ovo prva pobeda nakon one na mom FSC-u sa Mihailom? Takođe, čestitke Liberta. Sve je bilo sjajno, posebno što ti je ovo prva organizacija. Nadam se da se prijavljuješ za organizaciju i naredne FSC sezone.
Po mom mišljenju najbolja pesma izdanja je Cold, lepo i za oči i za uši. Bravo Marko!
 
Hvala Milane 🤗
Neka nama ovih “teških” tema, dok god istražimo i otkrijemo pjesme koje zavolimo i koje nam drugi učesnici zavole. Eto, da nije bilo Afrike, vjerojatno nikad otkrio ne bih “Cold”, tako da, hvala Liberti. 😊
A kad mi zatreba dnevna doza nečeg lijepog, sigurno ću se vratiti ovom FSC-u i ponovno pogledati banere koji su zaista fantazija! ☝️

I sad vidim da je organizator dao 12 u finalu, hvala mnogo 😍
 
Zaista, ova tema je bila puna otkrića (makar za mene), od kojih su neki već uvršteni u regularno slušanje.
Kao što volim lagane teme, za koje imam 3 pesme spremne, pre nego što je organizator i formulisao propozicije, volim i teme koje će me navesti da istražujem nove sfere, za koje sam možda prelenja da se sama pomerim, ili ih se jednostavno ne setim.
 
Ako na sledećoj temi dobijem Afriku bukvalno preskačem izdanje opet.
 
I 'ladno je prošla sezona bez jFSC-a, skandal. Mada, možda to možemo da odvojimo da bude zasebno jednogodišnje takmičenje.
 
Junior 😂 Izvođači do 18 godina starosti.
 
Pa dobro, ovo je ionako bila okrnjena sezona. Biće prilike za jFSC naredne sezone.
Nema potrebe za odvajanjem u posebno takmičenje, zato što mislim da bi onda broj učesnika bio manji.
 
Last edited:
Mogla bi JFSC sezona da se uvede od nove godine. Znam da je dosta vas spominjalo "Srboviziju" pa bih bio zahvalan da mi neko objasni sam koncept. Sad ne znam da li je bilo još nekih interesantnih takmičenja koja bi mogla da se vrate na velika vrata.. s tim što naravno o tome odlučuju administratori. Nažalost nisam bio na starom forumu pa ne znam čega je još bilo. Zanimljivo mi je da čitam o tome 🤗
 
Pa svako izabere neki grad koji će formalno da predstavlja, šalju se pesme samo na srpskom, hrvatskom, crnogorskom ili bosanskom. Nema teme nego šalješ šta god hoćeš a da nije ranije učestvovalo i zna se ko je šta poslao.
 
Srbovizija je gotova jednom i zauvek. Nema potrebe da se oživljava. Pritom, ne zaboravimo da su je poslednjih dana života prozvali Šljamovizija što je samo dokusurilo njenu ionako tada ugroženu i umiruću reputaciju.
 
Realno bilo bi interesovanja za SSB, samo Ivani se ne da da sve to regulise sama xd
 
Back
Top