243. FSC - Molim te budi Bebi!

Poštovani, do kog vremena želite da traju prijave za FSC u subotu?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Čestitke Stefanu, pesma je odlična, no ipak nakon više preslušavanja mi je malo zasmetalo preterano dranje glasnih žica u nekim momentima, stoga od mene "samo" 4 poena, što je iskreno u finalnoj konkurenciji izvandredno. U svakom slučaju, zaslužena pobeda. Moja 12-ica prenisko, kolega @Milos-S, svaka čast na ovoj predivnoj pesmi.
 
Ima nešto zarazno definitivno, jer je u dobrom delu ko bajalica, nabrajalica, ali nemoj mnogo da je pevaš plašiš me 🤣 Mislim, mene jeza sopstvene pesme 🥴

Razumem skroz Filhijev komentar, očekivala sam više takvih reakcija nego pohvala. Svratih samo na kratko pa ću @Filhy kasnije odgovoriti na tvoj post i kako je izbor pao na tu pesmu.

Bebara, pokidao si organizaciju, ali to svakako znaš 💪
 
Hvala, malo sam overdose sa komplimentima tako da ne treba me puno šećeriti :D
Al to što kažeš za pesmu, kao neka bajalica mi je mene inače rade takve pesme :D Jako je izdanje bilo, sigurno da se pojavila na nekom stilsko generičnom izdanju da bi glat pokupila 12icu. I volim što sam verovao u tvoju pesmu dok smo ugovarali preko pp šta se šalje na izdanje. 🤩
 
Pošto sam se sinoć uglavnom fokusirao na svoju pobedu nisam stigao da podelim neke svoje utiske o rezultatima i izdanju generalno.

Za početak još jednom čestitke @Bebi na organizaciji koja će se pamtiti i drago mi je što sam baš kod tebe na ovom izdanju pobedio, u ovoj konkurenciji, ja ću sigurno pamtiti!

Onda moram reći da sam pozitivno iznenađen rezultatom Grka, iako su od mene dobili samo 1 poen u ovakvoj konkurenciji mislim da i taj 1 poen puno znači i po meni plasman sasvim zaslužen. Super mi je što je nešto tako smelo i drugačije dobro prošlo, isto važi i za Koikoi @sparkle

Takođe čestitke @Vax'ildan na odličnom 3. mestu, iako si me isprozivao zbog hajpovanja Džanuma 🤣. Od mene 12 ko kuća i da je Teya pobedila bio bih podjednako srećan i zadovoljan jer mi je Džanum definitivno omiljena pesma ove godine, a verovatno i duže.

@Replay bravo za odličnu pesmu i top 5 plasman, jedan od mojih favorita ovog izdanja definitivno.

Mnogo mi je žao što su Paris Paloma @McSteamy i The Faim @Stole izvisili za top 10, obe pesme odlične, a Labour mi je otkriće izdanja.

I moram da spomenem ponovo @Destry94 i @Regulus za koje mi je posebno krivo što se nisu našli u finalu, 2 pesme koje ću sigurno nastaviti da slušam.

Spomenuo bih i @Petar, @Tetsujin, @Ivana i @storm koji su se takođe našli u mojih top 10 u finalu, Milck jezivo prenisko.

To je to otprilike, naravno da će mi ovo izdanje ostati u lepom sećanju, na dramicu koja se desila se neću osvrćati jer je nepotrebno, kao i sama drama.

Tako da, zvanično se odjavljujem sa ove teme. Bravooo svii ❤️
 
Cestitke Stefane na zasluzenoj pobedi, bas mi je drago :D

Zao mi je samo sto nisam dao vise bodova, konkurencija je bila prebrutalna na ovom izdanju i neke pesme koje su dobile sitnije bodove objektivno zasluzuju znatno vise. Svaka cast jos jednom!

Cestitke i Bebiju na fenonemalnoj priredbi i celokupnoj organizaciji. Sve je bilo top, od pocetka do kraja. Jedva cekam sledeci FSC u tvojoj reziji, kad god da ga bude :D

Hvala i svima koji su glasali za "Time". Zadatak mi nije najbolje seo ali sam ga iskoristio da posaljem prakticno jedinu pesmu koje sam se setio a odgovarala je zadatku i zadovoljan sam plasmanom u finale. A posebno sam srecan zbog toga sto je nekima ova pesma ispala otkrice :love: Sto se mene tice, misija je ispunjena.

Slusamo se na sledecem izdanju!
 
Da se oglasim i ja... Divno takmičenje, hvala @Bebi na svemu, svemu, svemu..
Hvala svima od ❤️ koji su glasali za NAVIBAND - "Kupalinka" :) nadao sam se levoj polovini tabele kad sam prošao u finale, nije bilo daleko, drago mi je da sam ostvrario preko 100 poena.. :)

Evo glasova Mrmoslavije u finalu:

1 poen - Mika
2 poena - Konstrakta
3 poena - Corona
4 poena - Teya Dora
5 poena - Paris Paloma
6 poena - Ewa Farna
7 poena - Diskoteka Avaria
8 poena - Eftalya Yagci
10 poena - Zemya Hamilton & Tommy Nilsson
12 poena - Rachid Taha

I u polufinalu:

1 poen - Scissor Sisters
2 poena - Mika
3 poena - Teya Dora
4 poena - Carminho
5 poena - Konstrakta
6 poena - Corona
7 poena - Eftalya Yağcı
8 poena - Diskoteka Avaria
10 poena - Ewa Farna
12 poena - Rachid Taha
 
Za početak još jednom čestitke @Bebi na organizaciji koja će se pamtiti i drago mi je što sam baš kod tebe na ovom izdanju pobedio, u ovoj konkurenciji, ja ću sigurno pamtiti!
Hvala ti mnogo, pamtiću i ja ovo izdanje i veoma mi je drago da je neko iz Emo faze zadatka pobedio kako sam i najavio pre same priredbe da su se Emosi najviše potrudili oko zadataka, tako da su i 3 pesme iz te kategorije i dobile od mene poene u konačnom ishodu! Odlična ti je pesma, više nego zaslužena pobeda, iako 3 poena izgleda malo od mene veruj da nije. :D

Cestitke i Bebiju na fenonemalnoj priredbi i celokupnoj organizaciji. Sve je bilo top, od pocetka do kraja. Jedva cekam sledeci FSC u tvojoj reziji, kad god da ga bude :D
Hvala, biće sigurno nekad još koja organizacija, ne verujem ove godine ali ima se vremena možda do sledeće da se smisli još neka zanimljiva tema. :D

Da se oglasim i ja... Divno takmičenje, hvala @Bebi na svemu, svemu, svemu..
Hvala tebi na svemu, drago mi je da si prošao zapaženo na ovom izdanju Mrmoslavijo. :love:
 
I moje cestitke za pobednika Stefana! Iako nisam bas ljubitelj tog zanra ja toj pesmi sam dao 5 bodova.Nisam mnogo aktivan ovde ali povremeno sa zadovoljstvom vas posetim i ima lepe stvari citati i videti!
Odusevio mi je i organizator-Bebi koja je tako lepo od pocetka predvodio !
 
Last edited:
Hvala ti Labi, drago mi je da si debitovao baš kod mene i da si se lepo proveo. :love:
 
I moje cestitke za pobednika Stefana! Iako nisam bas ljubitelj tog zanra ja toj pesmi sam dao 5 bodova.Nisam mnogo aktivan ovde ali povremeno sa zadovoljstvom vas posetim i ima lepe stvari citati i videti!
Odusevio mi je i organizator-Bebi koja je tako lepo od pocetka predvodio !
Hvala Labi, nadam se da nastavljaš svoju FSC avanturu 🥰
 
Prvo cestitke Bebi na fantasticnoj organizaciji i na prilici da ispunim svoj "FSC san" i posaljem Beyoncé, definitivno najlepsi trenutak koji se meni desio na forumu. Pesmu je bilo pretesko odabrati jer je Beyoncé pored Nicki Minaj moj omiljeni artist svih vremena. Ne znam zasto "I was here", nekako mi je trebala neka emotivnija pesma u tom trenutku i inspirisala me socijalna angazovanost, iako to nije bio moj zadatak. Bilo je pretesko odreci se njenih pesama koje su u mom prepoznatljivom stilu tho.

Cestitke Stefanu, pesma nije nesto sto ja slusam, ali zasluzena pobeda i drago mi je zbog tebe.

Presrecno se osecam sto mi je Tinte dao 12 poena, s obzirom da je on jedna od mojih omiljenih forum osoba i cesto mu se dopadnu moje pesme, ali mislim da je ovo prvih 12 poena od njega ikada. Hvalaaa Tinte! Hvala i ostalima na poenima, posebno Labi ( servirao ukus na svom prvom izdanju), MilosFB, Niko, liberta.

Mislim da je vreme za FSC penziju, s obzirom da je moj FSC cilj ostvaren. Ostavljam prostor da me odusevi naredna tema, ali mislim da nemam nista vise da pruzim ovom takmicenju, niti da ono pruzi meni.

🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀
Hvala, Storm. Nisam ovo ocekivao. 😲🤩 Mislim, prijatno sam iznenadjen. Pretpostavljam da je najveci uticaj ostavila Canel i kako smo zdusno navijali i hvalili. 😀
Licno mi je drago sto si izabrao bas ovu pesmu koja je, kao sto sam pisao, bas po mom ukusu. Plasio sam se da mozda nece proci u finale (bas zbog toga), ali i pak je prosla, mada nije prosla dobro. Nisam je cuo dugo i lepo je podsetiti se. Inace sam ovu pesmu hvalio dok je Petar branio njen lik i delo. ☺️

@MilanB Drago mi je sto mi je tvoja pesma bila samo ok i na taj nacin sam te progurao u finale. 👍

Da se zahvalim na poenima za moju divnu i harizmaticnu Carmen i to 12p Boxy, Endrega i Milos-S; 5p dracarys, 4p EvilSmile i 3p dodo. Kao i ostalim forumasima iz prvog pf-a kojima se dopala pesma ali nisu mogli da glasaju.

Moram da pohvalim forumase koji su slali pesme iz 20. veka jer su po meni bili bas odlicni izbori. Samo sticajem okolnosti nisu rasporedjeni podjednako po pf-ima pa su neke pesme ostale bez poena ili dobile neki sitnis. Ne bih da izdvajam ponaosob pesme, jer bi potrajalo.

Pobednicka pesma je apsolutno zasluzila 1. mesto, jer po meni je bila bas onako takmicarska, kao onda kada se neka pesma namenski sprema za Evroviziju i razvali (plus sto je meni TOP pesma i nisam urekao). Jos jednom cestitke Stefane28.
Bebi tebi cestitke i na organizaciji i plasmanu. Bas mi je drago sto je nakon ovakve organizacije, dosao i plasman, a usput meni se dopada pesma. 😊
 
Cestitke, Stefan28 🙂 Na proslom izdanju je bila 12-ica, sada nista; previse agresivno za moj ukus.

Volim sto je Etta James zavrsila u top 5.
I meni je jedna od onih koji su mi pali na pamet kada sam dobila zadatak, ali sam ipak resila da potrazim nekog drugog i nesto drugacije i tako sam naisla na meni jako simpaticnu pesmu "Minouche". U startu sam bila ubedjena da nece proci, tako da je ulazak u finale veliko iznenadjenje.
Hvala svima koji su glasali :love:
Uzgred, usput sam saznala da je pesma Zdravka Colica - Jako, jako slabo srce zavodis - obrada stare alzirske pesme - Ya Rayah, iz 1973. godine. Obradu te pesme ima i Rachid Taha i on je uz Bregovica autor i Coline obrade.



Bravo za organizaciju, Bebi! (y)👏
 
Pa ja tek sada vidim da je Kornelija sa mega obradom sa ovog FSC-a bila interval akt na ovogodišnjoj Evroviziji! Ne znam kako mi je to promaklo. o_O
Nadam se da to nije bio razlog za bojkot. 🐍
 
Niko bojkotira sve osim mene, prema meni je uvijek bio maksimalno korektan pri bodovanju kao i ja prema njemu 🥰 samo džabe kad se od jedne osobe na uspjeva na FSC-u
 
Back
Top