245. FSC - Can't Stop The Feeling!

Idemo sad u temu Zodijak, dosta smo se skandalizovali ovde. 😂
 
I LU sad ima promene koliko kontam brojeve 😆
 
Pravda je zadovoljena..

81762622_3762693137082159_3603632137216983040_n.jpg
 
Jel to šef delegacije Mrmoslavije? 😍
Ne, ali ozbiljno kako je do ovoga došlo, mrzi me da čitam ovolike strane... :eek:
Ja kad sam ono kazao potplatili ste Petra da da 12, to je bila zajebancija.... :/
 
Čitaj Mrmi, prezabavno je. Prava tema za jutarnju kafu. :)
Ovo mi je definitivno omiljeni FSC ikada... ne pamtim kada je bilo ovako zabavno.
 
Ajde još jednom i da se ja nakon ove odluke oglasim, da kažem šta imam povodom ove cijele situacije i onda bi bilo dosta što se mene tiče

Biram da budem DSQ sa 246. FSC-a jer mi se možda sledeća tema bude još više dopala, pa bi mi bilo krivo da ne mogu učestvovati.

Nadam se da će ljudi kojima je smetala moja 12-tica Tei Tairović spavati lakše sada. Do slušanja!!
Petre dragi, čemu tvrdoglavo korištenje ovog spina 😆
Uopće nije stvar u tome, tvoja 12 za Teu(nakon nuletine u pf) je samo došla kao kec na desetku za njene hejtere, da mogu i to iskoristit, ali Tea Tairović ovdje nije glavni problem(neki su naravno i ogorčeni njezinim visokim plasmanom samo jer to nije po njihovom ukusu, što je meni smiješno)

Problem je što si se ti naljutio svojim ispadanjem(a prošao si valjda 9 puta zaredom, ajde da ti je bilo 9. ispadanje zaredom pa da čovjek shvati) i glasao tako što si oštetio brojne forumaše i njihove pjesme, i ti sam to znaš, a i dalje tvrdiš da tvoja reakcija nije bila MOŽDA najprimjerena, nema tu možda, tvoja reakcija je bila nefer i djetinjasta, o tome pišu i Filhy, i Niko i Stefan i Destry i ja itd, i svima je to jasno kao dan, nema spinovanja, pa poznajemo se, nismo baš jučer došli na forum. Znamo da si usijana glava nekad 😁
Ti da si odma rekao, "dečki žao mi je što sam u trenutku svoje slabosti, izrevoltiran svojim ispadanjem glasao tako što sam vam izbojkotirao pjesme, što nisam glasao za pjesme koje mi se sviđaju, nego sam zbrda zdola sastavio glasove, žao mi je i trudit ću se da se to više ne ponovi, jer svi mi ovdje zaslužujemo da nam se pjesme pošteno ocjene, i ovo nije bilo fer i korektno s moje strane" ma nitko ti ne bi NI RIJEČ REKAO, dapače, ljudi bi bili puno tolerantniji i diskusija bi se odavno završila, ljudi bi prešli preko toga, ovako kad druge nazivaš pahuljicama, ljutiš se jer te prozivaju za nepravednih 12 za Teu itd, to onda ne vodi nikuda, po meni nije slabost priznati
jasno i glasno grešku, to je snaga, nećeš ispast slab nego jak, svi mi radimo gluposti i sranja, nitko nije nepogrešiv. Nakraju eto ispala je poetska pravda što su ti tvoji glasovi poništeni(iako sam ja sad još i više propao na tablici ukupnog plasmana 😭)

Drago mi je što je Stefan prošao bez kazne, i nadam se da će se neke pouke izvući iz ovoga za ubuduće, stvarno se nadam 🤞🙏
Jer ovo je samo igra, ali i u igri moramo bit korektni jedni prema drugima što je više moguće, to je jedino ovdje bitno, pozdrav do slijedećeg izdanja
 
Ahh jadna Tea, na kraju ostvari isti plasman kao moja MicyP sa Šećerom, kakva turbofolkofobija :(
 
Petre dragi, čemu tvrdoglavo korištenje ovog spina 😆
Uopće nije stvar u tome, tvoja 12 za Teu(nakon nuletine u pf) je samo došla kao kec na desetku za njene hejtere, da mogu i to iskoristit, ali Tea Tairović ovdje nije glavni problem(neki su naravno i ogorčeni njezinim visokim plasmanom samo jer to nije po njihovom ukusu, što je meni smiješno)
Nije spin, niti je to glavni problem, samo kažem bar više ta 12-tica neće smetati jer je poništena. :D

Ti da si odma rekao, "dečki žao mi je što sam u trenutku svoje slabosti, izrevoltiran svojim ispadanjem glasao tako što sam vam izbojkotirao pjesme, što nisam glasao za pjesme koje mi se sviđaju, nego sam zbrda zdola sastavio glasove, žao mi je i trudit ću se da se to više ne ponovi, jer svi mi ovdje zaslužujemo da nam se pjesme pošteno ocjene, i ovo nije bilo fer i korektno s moje strane" ma nitko ti ne bi NI RIJEČ REKAO
A ovo se ne bi desilo ni u tvojim najluđim snovima ovako loool

Ali slobodno možemo o meni da pričamo na još 100 stranica, uzbudljivo je.

Slučajno sam oštetio dve pesme, namerno jednu (čini mi se). Nisam nikog ubio, svi ste preživeli bez posledica ovo. Biće sve ok, držite se.
 
Ne damo Teu Tairovic, ne dozvoljavamo, NO PASARAN, Srbija jos uvek ima ukusa, ima nade za ovu zemlju... 🤧

prijovic-legitimno.gif
 
Ahh jadna Tea, na kraju ostvari isti plasman kao moja MicyP sa Šećerom, kakva turbofolkofobija :(

Ma super je to rezultat, posebno ako se uzme u obzir da do pre par meseci ovakav rezultat ne bi bio ni blizu moguć.

Spremam ja jednu FSC temu, samo moram dobro da je osmislim i ukombinujem kako se ne bi vadila pravila iz konteksta i slalo nešto filharmonično... a onda će biti BUM!
 
Back
Top