249. FSC | Retro Decades

Jaoooo pa prelepo se osećam zaista, pogotovo što je pobeda stigla nakon 300 godina i to baš na ovakvoj temi!!!
Tetsujine, hvala ti puno što si organizovao ovo, zahvaliću se detaljno ljudima samo da popijem čašu vode, suva usta!!!
 
Lepo rekoh od starta da motamo kablove i da pobeđuje Tina bez problema! Kakva Maraja. 😂
Bravo za Bebilend!!! Bolja vest nije mogla da se desi večeras. 👏 👏 👏
Nedavna pobeda u Šampionatu i konačno FSC pobeda posle jedno pola decenije. 😀
Kako nam se oseća naša draga Dana Todorović sada? Živa li je... 😀
 
@Bebi ČESTITKEEE DO NEBA! 😍 Jako mi je drago što se tvoj povratak na forum krunisao pobedom. Mojih 8p u finalu.

Čestitke Britney na najvećem trenutku karijere - ulazak u top 10 na FSC-u. Bravo liberta! :D
Mislio sam da će biti neki hejt, ipak super rezultat nakon 5. mjesta u polufinalu.​
Drago mi je da niste bojkotovali Britni i hvala na top 10. Izgleda me je povukla srećna noga, opet sam ušao u top 10 nakon Dimitrisa 😍
 
Lepo rekoh od starta da motamo kablove i da pobeđuje Tina bez problema! Kakva Maraja. 😂
Bravo za Bebilend!!! Bolja vest nije mogla da se desi večeras. 👏 👏 👏
Nedavna pobeda u Šampionatu i konačno FSC pobeda posle jedno pola decenije. 😀
Kako nam se oseća naša draga Dana Todorović sada? Živa li je... 😀
Evo mrda, pije vodu pije nema rakije, to ćemo posle samo da prestane ova treskavica!!! :ROFLMAO:
 
Hvala svima koji su glasali za E - Type koje sam sasvim slučajno otkrio dana kad sam se i prijavio, u planu sam pre toga imao skroz drugu pesmu, ali Here I Go Again mi se bukvalno svidela na prvo slušanje i to je bilo to. Ja zadovoljan u svakom slučaju, 11. uzastopno finale, 5 uzastopni top 10 i 10. top 10 rezultat ove sezone, gde ćeš bolje xD

Još jednom čestitke Bebiiii 😍

I naravno čestitke @Tetsujin na fenomenalnoj organizaciji!
 
Top 2 nešto najlepše što se desilo

Svaka čast Bebanu na apsolutnoj dominaciji i zapišavanju konkurencije, zasluženo posle gomilu visokih, neprvih mesta! :love:

Svaka čast Stefanu i Stoletu na LU i ponovnom nameštanju glasova, uvek na usluzi. Pogotovu gospodin kojem sam dao 4 12tice u zadnjih 5 izdanja xDDDDDD

Specijalan pomen za Filju koji se upisao na LU sa odličnom pesmom, a i Petra koji treće izdanje za redom šalje nešto što mi završava na vrhu glasova.


Poslednji pozdrav od italijanskog švalera Pina, a i @Petar , @Boxy i @zeleni na visokim poenima.
untitled (1).gif
 
Bravo Bebi bravo Tina. Očekivano i zasluženo. Dominacija jedne predivne himne!

Hvala svima koji su glasali za moj predlog i hvala Tetsiju na divnoj temi i povratak u prošlost!
 
Back
Top