249. FSC | Retro Decades

Aaa za to je odgovorno Luckasto Majče, Milena i Lili nemaju ingerencije nad njom.. 🤭😌

😘
Mrmi, malopre sam na Tv- u videla tu tvoju Kacavendu, pa ona izgleda kao musko i ima dubok glas... u soku sam 😯😯😯
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Hvala Marko i Mala na 12, dracarys na 10, Milan, Majsta, Kakashi i Androga na 8 i svi ostali za sitnije poene za Weak. Bogami, video sam neke nule na tabeli sto su me bas iznenadile.

Ja sam na 8/15 finala ove godine dao 12 ili Leu ili Stefanu (po 4 komada za oboje:sick:). Bas sam basic.
 
Pohvale Tetsujinu na organizaciji, čestitke još jednom Bebiju na pobedi. Drago mi je zbog relativno dobrih plasmana za Doris, E-Type i Grovera, Ace of Base i Pat prenisko, što se mene tiče. Hvala Djoletu i sparkle na 12, Marku na 7, Kakashiju na 4 i Rou na 1 poenu za Easy. Pesmu mnogo volim i nadala sam se barem finalu, ali dobro. Šta da se radi, biće bolje drugi put.

Printscreenovi: prijave: Stefix, dracarys, glasovi - polufinale: Niko, Micky, glasovi - finale: Destry94, sparkle.

Ko je čuvao prijavu i glasove organizatora, neka postavi (ukoliko to već nije urađeno). Listu uspešnosti ću staviti uveče kada se vratim kući, a možda je prebacim za nakon jubilarnog izdanja. Videću još.
 
E da, zaboravih, veliko HVALA @Boxy na odličnim recapovima. ♥️
Printscreenovi uskoro. Treba ih sve pronaći. (y)
 
Inače, MilanB je poslao glasove kao listu, kvazimodo i sparkle glasali izvan vremena tj. prihvatio sam naknadno popravljene glasove.
 
Zaista divno izdanje. Tetsujine hvala za ovu temu, bilo je zadovoljstvo učestvovati; ja sam se malo zaneo - pomislio da mogu u top5, ali ne mogu da budem nezadovoljan na kraju. Ostaje mi žal što u finalu nije bilo par pesama koje sam pri pravljenju finalne rekapitulacije već bio stavio u projekat 🤭 (Madona, Guano Apes, sexy Italijan, Propellerheads ft. Shirley Bassey :cry:...) ali dobro... Lepo je bilo i na Slušamo slušati live verzije ovih pesmetina. Uz svo poštovanje svih pesama, Tinina pesma je ipak par level-a iznad (koja je imala i sjajnu epizodu u filmu Pobesneli maks čiji je saundrek ova pesma) - čak je i Aleksandra R nahvalila u TLZP kada je baš ovaj Tinin nastup iz 2009, koji je Bebi odabrao za Slušamo iskopiran (ne sećam se ko je tada bio u ulozi Tine, ali su se baš potrudili). Očekujem u neko dogledno vreme opet neku fino retro temu, @Djole89 @Nije sve tako sivo, pa i @Filhy što da ne (konačno da se oproba u organizaciji FSC-a). (y)
 
@Boxy
Pored svega što si ti napravio, moj eventualni pokušaj organizacije FSC-a bi bio presmešan. :LOL:
 
Ma daj, ja imam šifru... :ROFLMAO: Super si ti organizovao slušanje Sanrema, sa Excelom odlično barataš (valjda sam jednom ubo da ga napišem ispravno 🙏) i skroz dovoljno za organizaciju.
 
Cestitke Bebi! 👏 Odlicna je Tina.

Sve pohvale Tetsiju za temu i organizaciju.
Volim i slusam muziku iz 80-ih i imala sam srece da dobijem tu dekadu, ali avaj... Nisam izabrala pravu stvar za finale, a kamoli dobar plasman (a to se sve cesce desava). Poslala sam onu koja mi je prva pala na pamet i koju sam htela i ranije da saljem, a jedna mi je od najdrazih iz tog eurodisco zanra. Zvuk usne harmonike je cini posebno nostalgicnom i bas mi je lep osecaj dok je slusam. Hvala svima na poenima za Bad Boys Blue.
Steta sto su mi sve pesme iz top 3 zavrsile van top 10.
Moju duplu 12-icu, Level 42, bih mozda i sama poslala da sam se prepustila nekom vaganju. Inace je to pesma koja me uvek asocira na Alekseya, Rusija 2011 i obrnuto, jer mi jedan delic iz "Get You" (onaj izmedju strofe i refrena) lici na "Lessons In Love".
A "Detektivska prica" me zbog one muzike pre strofe tek sada asocirala na She Bop - Cyndi Lauper iako obe pesme odlicno znam (ja sam i slala She bop, ali obradu).
@Tinte, napisao si da ti Videosex nije poznata grupa, ali verovatno ti je poznata njihova pevacica, Anja Rupel. Ima duet s Tosetom, pesma "Krajnje vreme".

Kao poslednji glasac jesam sebe izbacila iz pf-a, al' mi mnogo drago sto je Filhy uspeo da udje u finale i u top 10. Pesma je to zasluzila.

Sto se 90-ih tice tamo su mi se najvise dopale pesme koje su poslale Ivana i sparkle (ne znam tacno koja bi dobila 10, a koja 12 da sam tamo glasala)

Volim sto je MilanB poslao moju FSC bebu, Luis Miguel, nekako sam i pretpostavila da je on i sto je uspeo da udje u finale.

Zanimljivo mi sto su dvoje izvodjaca nekada bili u romanticnoj vezi, a sada su bili na istom izdanju - Mariah Carey i Luis Miguel.
 
Back
Top