252. FSC - Amerovizija

Nema potrebe da se posebno objavljuju poeni na temi, svakako bilo ko može da ih vidi, gledajući tabelu.:)

Veeeliko HVALA i @cinque 10p, @Nije sve tako sivo 10p i @Destry94 8p na značajnim glasovima! ❤❤❤

@Ro97 A mojih 12p u PF? 😎
A 1p u F? 😎😎

Ivana:

mIidteO.gif
 
Čestitke miki na pobedi, više nego zasluženo, 8 poena od mene 😃
Čestitke poki na još jednoj odličnoj organizaciji 😃

Zgranut sam jezivo lošim rezultatom moje 12-ice. Bravo @Replay i hvala na otkriću ove brutalne pesme.
Hvala, moram da priznam da je nisam ja otkrio, dobio sam nekoliko predloga pa sam izabrao nju 🙂
Šteta što Jonas Brothers nisu ušli u finale, od mene 10 poena. Čini mi se da smo dosta poena razmenili ove godine 😊
 
Petarstan nastavlja da ređa random dvocifrene rezultate, to nam je ove godine na meniju izgleda. ⭐
 
Čestitke Micky na pobedi, baš lep poklon za rođendan, moram priznati. :D
Takođe, Pokahontasu sve pohvale na odličnoj organizaciji, sve je bilo na nivou. Rezultatima baš i ne mogu reći da sam zadovoljna, ali bože moj, idemo dalje. Hvala zelenom (ako sam dobro videla, iako me šokiralo, bukvalno sam bilo koga drugog pre očekivala) na 12, Milosu-S na 7 kao i organizatoru, whiskyju, Margy i Destryju na sitnijim poenima (četvorka, trojka i dva puta po jedan poen), ukupno 28, što nije bilo dovoljno da se maknem sa poslednjeg mesta. Isprva sam planirala da istražujem malo više i nisam mislila da šaljem izvođača iz baš najpoznatije od država sa zapada, ali mi je neplanirano pao na pamet Tolan koga sam krenula da slušam pre neku godinu.

Printscreenovi:
prijave: Replay, Tetsujin
glasovi - polufinale: etica, Bebi
glasovi - finale: Filhy, Vax'ildan

Evo i dela koji ja treba da postavim:







Listu uspešnosti stavljam sutra.
 
Bravo Poky, organizacija vrhunska kao i uvek. 👍

Mnogo mi je drago što je Miki došao do prve pobede, i vreme je bilo da dobijemo novo ime na listi pobednika FSC-a. 😊
 
Da sam se odlucio odma prijaviti nakon sto sam dobio zadatak, uzeo bi izvodjaca pobedniku. Prosla mi je Midnight Sky kroz glavu, mada sam vise bio fokusiran na neke druge pesme iz istog albuma, posto sam bio DF (da sam pucao na pobedu, definitivno bi bez razmisljanja poslao MS). Ipak kao sto sam rekao, na kraju sam se ipak fokusirao na country-pop. Imao sam nekih 3-4 pesama u opticaju ali ova jako emotivna balada je ipak dobila prednost. Bas prelep tekst. Veliki hit u Americi, mada ne znam koliko od vas ih je znalo od prije.

Cak 6. mesto u pf, meni je to neverovatno, mislio sam da cu biti u bottom 3, mada verujem da sam dosta imao srece ko je sa mnom bio u pf. Hvala svima na poena pogotovo
12 Tetsujin (razmenili 12 u pf, onda oboje spustili u finalu xd), Tinte, Ivana
10 Vax
Moram priznati da me 7 od Regulusa bas iznenadila. Hvala i ostalima na sitnijim poenima.

Vidim da mi je u finalu stvarno vecinu bodova od onih koji su bili u drugo pf
12 Ivana i Tinte
10 Vax i Djole
Hvala i ostalima na sitnijim poenima.
 
Back
Top