254. FSC - LIBERTANIJA CALLING

Kada želite da bude priredba?


  • Total voters
    40
  • Poll closed .
Nisi jedini ko to radi na forumu, pa možeš slobodno da se priključiš toj ekipici, nego što je najgore ni oni te neće. 🤭
Opaaaa odajemo se, konačno... mene ćeš malo teže da izbaciš iz koloseka, ljubavi... :love: i krupne ribe sam ja preživljavao u pravom životu, a neću tebe na ESC forumu...a ta "grupica" je za tebe izmislia i život i svet...
 
Zaista ne verujem sta citam trenutno... Medjutim, postupio bih apsolutno isto kao Milan jer jednostavno nije fer da odu bodovi negde gde ne treba. Jeste da pobeda ima veliku tezinu, ali shvatam ovo kao igru na kraju dana.
Samo mislim da je moderacija trebalo sa organizatorom da prodje glasove jos jednom ili da se uporede dodatno glasanja za dve Milice pa da se tek onda podvuce linija, ipak je mentalni i fizicki napor ispratiti sve glasove tokom izdanja. Tako je i prosli put dva puta menjana tabela ako se ne varam.

Nije mi problem, što se mene tiče da uradim, ali nisam sigurna da razumem na šta tačno misliš? :)
Ja iskreno i nisam imala nameru da iznosim sve javno dok ne proverim sa libertom šta se dešava, ali sam nakon slanja poruke videla da se i Milan oglasio.
 
Jeste. Kad ne pogađaju šta je poslao Leo, pogađaju šta sam poslao ja. Eto i tebi nove zanimacije.
ne, ja u tom fazonu nisam sigurno, da jesam ne bih stao u odbranu rezultata kod tie momenta večeras sigurno...ali tebi to objašjavati vrv ne vredi, jer ti vidiš samo kako si zacrtao unapred za bilo koga...
 
Hvala bogu da imamo Mrma da nam brani rezultate. 😍👑✅
 
Je l' može ovo izdanje da ima zvanično dva pobednika? Nije fer uzeti liku pobedu nakon što se radovao. A i nije ovo NASA, pa da ne možemo praviti izuzetke u procedurama lol
Hvala ti Petre, ali ipak ne bih prihvatio takvu pobedu i ne znam da li zelim da pamitim po tome moju prvu pobedu (tj. vec cu je pamtiti kao laznu :ROFLMAO:). Stole je zasluzeno pobedio i kad vidim koliko je iskreno navijao za Mici uopste nije mi zao ♥️
 
Ok, to je fer ako ti kažeš tako.

Ali bi zato stvarno Ivana mogla da zatraži sve glasove na uvid i da se proveri svaka ćelija za svaki slučaj.
 
Nema potrebe za daljom prepirkom, nego, ukoliko želite Specijal. mogao bi neko da se javi za organizaciju ili da idemo na pauzu do tamo iza Nove Godine.
 
Nije mi problem, što se mene tiče da uradim, ali nisam sigurna da razumem na šta tačno misliš? :)
Verovatno misli da se provere detaljnije svi glasovi. Jer s obzirom da su bile dve Milice u finalu, postoji mogućnost da je slučajno permutovano i u drugom smeru, tj. da su poeni za MP dodeljeni MT.
 
Hvala bogu da imamo Mrma da nam brani rezultate. 😍👑✅
To je možda tvoj stil, ali ja se gnušam titula kraljeva, careva, imperatora kao i pojma podaništva, nejednakosti među ljudima i slično... ;)
 
Verovatno misli da se provere detaljnije svi glasovi. Jer s obzirom da su bile dve Milice u finalu, postoji mogućnost da je slučajno permutovano i u drugom smeru, tj. da su poeni za MP dodeljeni MT.

Aha, pa OK. Može on to uraditi, jer ja ovako ne mogu da znam sa sigurnošću. Ostalo mi izgleda u redu, ovo tvoje mi je privuklo pažnju jer sam primetila "nulu" u finalu kod Milice Todorović nakon 8 u polufinalu, a znam da ti obično ne praviš takve greške.
 
Peticija da od sada svako izdanje na kraju godine ima dva pobednika :coffee::love:
Može, ali da se onda stvarno u tom izdanju podelimo u tabore "ŽIRI" i "PUBLIKA" i da obe kategorije imaju pobednika.. e to je po mom skromnom mišljenju cool.. :love:
 
Može, ali da se onda stvarno u tom izdanju podelimo u tabore "ŽIRI" i "PUBLIKA" i da obe kategorije imaju pobednika.. e to je po mom skromnom mišljenju cool.. :love:
ja bih podelio na "Mrmoslavija" i "Ostali" 😌👌
 
Ali nećeš biti žiri, maco. Nećeš, kunem ti se...
 
Jao dobro stvarno više, jel moramo na svakih par jbnih dana čitati ovakve rasprave?
 
Lik se nakačio na mene jer sam predložio da imamo dva pobednika, znači vo imja oca.
 
Nije mi problem, što se mene tiče da uradim, ali nisam sigurna da razumem na šta tačno misliš? :)
Ja iskreno i nisam imala nameru da iznosim sve javno dok ne proverim sa libertom šta se dešava, ali sam nakon slanja poruke videla da se i Milan oglasio.
Hocu da kazem da je preveliki stres za organizatora da sam proverava sve glasove ponovo, da ne bude posle opet neka ispravka. Ja isto ne mogu da proveravam tabelu, video sam samo koliko 12-ica sam dobio lol.

Mozda je i dobro sto se desilo ovo jer sam brze bolje krenuo da pravim neki koncept za svoju temu koju bih mozda odmah organizovao, ali nije ni povod sada i treba sacekati da skupim iskustvo iz ovakvih retkih situacija.
 
Back
Top